13 августа 2022

У Харківській області уряд може запровадити обовʼязкову евакуацію

Частина міст та сіл Запорізької, Херсонської та Харківської областей взимку можуть залишитися без світла та опалення. За попередніми прогнозами, 500 тис. людей перемістяться зі східних та південних регіонів. Усі мають готуватися до “зими, яка буде найскладнішою за всю історію існування української держави”.

Про це на брифінгу повідомила віцепрем’єр-міністрка – міністрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає LB.

“Обов’язкова евакуація з Донецької області у нас вперше. Поки що вона єдина. Але наші прогнози та наш аналіз вказує на те, що вона буде продовжуватися в наших регіонах”, – заявила вона.“А з настанням осіньо-зимового опалювального періоду фактично точно погіршиться. Та надання тепла через тепломережі буде надто ускладнене. Ми розуміємо, що робить ворог. Та прогнозуємо, що його зусилля будуть направлені на виведення з ладу тепло централів та критичних для міст джерел постачання енергії. Вони будуть ймовірними об’єктами їхніх атак. Ми розуміємо, що не всі з них зможемо відремонтувати. Тому частина сіл та міст Запорізької, Херсонської, Харківської областей можуть опинитися без засобів до життя. Без опалення, що найважливіше. Та без світла, що теж важливо”, – не виключила вона.

За попереднім аналізом, наявні мережі можуть не витримати навантажень.

“Тому ми просимо людей заздалегідь подбати про свою безпеку. Не говорячи вже про обстріли, які тривають та тривають постійно. Щільність обстрілів вказує, що ще важче буде дістатися до евакуації. Все менше територій, куди можна вільно заїхати. Наша армія робить усе можливе, щоб рятувати людей, створює коридори, прикриває та сама вивозить їх”, – наголосила Верещук.

Вона попередила, що процес буде погіршуватися та ворог на це розраховує.“Саме тому ми заздалегідь почали планово розраховувати наші зусилля. Ми прогнозуємо, що 500 тис. людей перемістяться зі східних та південних регіонів. Це велика кількість, яких одноразово не розмістити… Тому регіони вже готуються до зими, яка буде найскладнішою за всю історію існування української держави… Держава готова та гарантує евакуацію”, – запевнила віцепрем’єр-міністрка.
KateFrosty 13 августа 2022
В чем-то она права
Chernobai 13 августа 2022
А точнее она может говорить?
Кому и откуда уезжать?
Где даже электричества не будет?
арина-ветерок 13 августа 2022
Поживем увидим, не перестаю надеяться, что война закончится раньше холодов.
Inna_ya_krasivaya 13 августа 2022
может те ляди русские замерзнут и сдохнут
rybka21 13 августа 2022
по Харьковской области сейчас ведут переговоры с Польшей, чтобы приняли людей на зиму.
Тетяна23 13 августа 2022
Ответ дляrybka21
по Харьковской области сейчас ведут переговоры с Польшей, чтобы приняли людей на зиму.
І чоловіків теж?
olena_shch 14 августа 2022
Ответ дляТетяна23
І чоловіків теж?
Чоловіки можуть грітися в окопах. Активні заняття на холоді зміцнюють імунітет.
Ааа111 14 августа 2022
Удалено администрацией...
Еленка14 14 августа 2022
Ответ дляrybka21
по Харьковской области сейчас ведут переговоры с Польшей, чтобы приняли людей на зиму.
Не всі згодні виїхати мої взагалі залишилися в окупації, бо складно навіть по країні їхати. А вже були без світла і води.....
Ааа111 14 августа 2022
Как ещё зимой вся техника будет работать не ясно ПРО от холода даст сбой и жопа городу, зимой это очень плохо.
manyunya0610 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
Не правда. Многих отсеивают потом. И очень много резервистов ждёт чтобы идти на позиции.
nasa 1976 14 августа 2022
Да сколько можно..
В Донецкой области куча городов жили без газа и отопления постоянно..
Задолбали уже, уезжайте..а куда?
Нам что квартиры и дома предоставят где-то..??
В лучшем случае школа/садик на время,а дальше сам ищи съёмное жилье,а если нет денег?Ты бомж?
Люди уже выезжали,и все вернулись, денежки кончались,,все ,,никто уже никуда не поедет, хватит уже наэвакуирывались..
Ааа111 14 августа 2022
Удалено администрацией...
MandarinaS 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
Чего это ленд-лиз не придет, если он подписан?
Ааа111 14 августа 2022
Могут задержать, это Американцы кто знает какие у них планы.
Vikolette 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
причем здесь ленд-лиз, никто не мешает поставлять оружие хоть сейчас, для этого нужно только политическое желание это сделать. Ленд-лиз - это всего лишь упрощение процедуры, а не гарантия поставок.
manyunya0610 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Могут задержать, это Американцы кто знает какие у них планы.
Всё по плану. Это американцы. Всё сверх плана.
nata.ant 14 августа 2022
Ответ дляrybka21
по Харьковской области сейчас ведут переговоры с Польшей, чтобы приняли людей на зиму.
Польша бы сама справились с отоплением)а то уже заявили если не будет угля дети в школу ходит не будут
ИринаКа 14 августа 2022
Влада збирається збільшити вирубку лісів Карпат, щоб допомогти Європі зігрітися, а свої мають виїзжати, щоб не мерзнути?
bezpe4na_mavpa 14 августа 2022
Подскажите, какой прикол нести новости из Трухи и тп с опозданием в несколько дней? У вас что ни пост - то оттуда)
rybka21 14 августа 2022
Ответ дляИринаКа
Влада збирається збільшити вирубку лісів Карпат, щоб допомогти Європі зігрітися, а свої мають виїзжати, щоб не мерзнути?
лупят по электроподстанциям
не успевают их восстанавливать
я понимаю, что мало кто себе представляет, что сейчас происходит в селах и райцентрах по области
вырубка лесов Карпат не решит проблему с электроснабжением под обстрелами
malinka.ya 14 августа 2022
Ответ дляИринаКа
Влада збирається збільшити вирубку лісів Карпат, щоб допомогти Європі зігрітися, а свої мають виїзжати, щоб не мерзнути?
Куда их рубить ?
Они и так лысые все
Вот же твари
Почему в Румынии не рубят для обогрева ?
Летела прошлой осенью над Румынией , все леса нетронуты , а у нас капец, все лысое уже
Просто слов нет
Jave 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
Наступление кого?
арина-ветерок 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
Куда и когда оно пойдет? Хватит нагнетать.
gynger11 14 августа 2022
Ответ дляИринаКа
Влада збирається збільшити вирубку лісів Карпат, щоб допомогти Європі зігрітися, а свої мають виїзжати, щоб не мерзнути?
свои же так хорошо не заплатят как европа, а наши пусть а польских бараках живут..
Chernobai 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
Какое наступление?
rybka21 14 августа 2022
это ночной прилет по теплотрассе, Харьков
Elena__Sh 14 августа 2022
А обязательное расселение и трудоустройство в эвакуации уряд организует?
L-i-s-a-92af 14 августа 2022
Ответ дляnasa 1976
Да сколько можно..
В Донецкой области куча городов жили без газа и отопления постоянно..
Задолбали уже, уезжайте..а куда?
Нам что квартиры и дома предоставят где-то..??
В лучшем случае школа/садик на время,а дальше сам ищи съёмное жилье,а если нет денег?Ты бомж?
Люди уже выезжали,и все вернулись, денежки кончались,,все ,,никто уже никуда не поедет, хватит уже наэвакуирывались..
Лучше школа или садик, чем подвал неотапливаемого дома без электричества.
Катруська 14 августа 2022
Ответ дляLina-fc73
Удалено администрацией...
Это типа ’ещё не начинали’ или что?