14 августа 2022

Пішли б працювати на таку роботу?

Офіс-менеджер, 5 днів на тиждень, 8 годин/день, в центрі міста, хороший офіс, з/п - 9000 грн, виплачують без затримок. Робота активна, каву попивати не вийде.
Капитошечка 14 августа 2022
Нет
Мейк-ап форева 14 августа 2022
Якщо потрібні гроші, то звичайно так.
західний_діалект 14 августа 2022
Да
БлинчикБезСметанки 14 августа 2022
Дивлячись як довго шукаєте і наскільки скрутно з грошима
Кидстаффовна 14 августа 2022
Я - да, с удовольствием
Я только за! 14 августа 2022
Город напишите
Кукарикуууууу 14 августа 2022
Пішла б. Я офіс-менеджером працювала і знаю як це.
маминаБубочка 14 августа 2022
Вам плаття вигуляти чи прогодуватися?
автор Роза завяла 14 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Город напишите
Дійсно. Місто - обласний центр, не велике
КрытыхРынков 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Дійсно. Місто - обласний центр, не велике
тогда пошла бы
автор Роза завяла 14 августа 2022
Ответ длямаминаБубочка
Вам плаття вигуляти чи прогодуватися?
Перепрошую?)
Jekanchik 14 августа 2022
То ж є різниця, Київ, чи Бородянка, Чугуїв
автор Роза завяла 14 августа 2022
Ответ дляJekanchik
То ж є різниця, Київ, чи Бородянка, Чугуїв
Вже написала - невеликий обласний центр
Ваша прЭлесть 14 августа 2022
Ні, дуже маленька зарплата
Jekanchik 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Вже написала - невеликий обласний центр
Тоді норм
Одни_мысли 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Вже написала - невеликий обласний центр
А який то така велика таємниця?)
Klodia 14 августа 2022
Если альтернатива этой работе-лежать дома на диване, читать новости, бояться и впадать в хандру, то конечно надо идти хоть куда.
Кондуктор троллейбуса 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Перепрошую?)
Есть работа ради денег, а есть лиж бы дома не сидеть. В народе про такую работу говорят : хожу платья выгуливать.
Бочка порохУ 14 августа 2022
Скоріше за все так. Зп м’яко кажучі просіли. Я менеджер ЗЕД і 17 зп наразі( І більшої шукати… ну таке.
Фокус-Покус 14 августа 2022
Коли в пешей доступності, то почему нет
Яйцеголовая 14 августа 2022
Мне кажется, что 9тыс сейчас -
неплохая зп для неквалифицированного труда не в Киеве.
Так что да.
Доктор Хаос 14 августа 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Есть работа ради денег, а есть лиж бы дома не сидеть. В народе про такую работу говорят : хожу платья выгуливать.
2 роки тому працювала на роботі, роботи купа, дедлайни, на обід не було як вийти, до*обки керівництва постійні, велика відповідальність, бо робота з великими грошима. ЗП була 15 тис (Київ), я вирішила допрацювати ще півроку, підкопити грошей, звільнитись і шукати краще, без такого гемору. (Бо шукати під час роботи і відпрошуватись було зовсім не варіант, просто не було коли). Якось сиділа під кабінетом фін. діра, а там двері були не до кінця зачинені і хтось просив її влаштувати родичку в наш відділ. Спитав: як тут, не дуже пильна робота? Вона відповіла: ’да ты шо, тут все платьями шуршат!’. Я на наступний день написала заяву, відпрацювала 2 тижні, перехрестилась і пішла в нікуди, стала на облік в центр занятості, отримувала 6 міс по 10 тис виплат. Потім знайшла кращу роботу.
Бяки-козяки 14 августа 2022
Що вам дасть чужий досвід? Я би не пішла, бо лише на няню дитини витрачаю в 2 рази більше, а хтось би побіг, т.я. інших пропозицій немає.
Якщо є черга бажаючих запропонувати вам більше, чи спонсор, який вас годує, то не йдіть. Якщо немає, то хапайте можливість.
Я только за! 14 августа 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Есть работа ради денег, а есть лиж бы дома не сидеть. В народе про такую работу говорят : хожу платья выгуливать.
Что такое ’лиж’?
Отмотала своё 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Вже написала - невеликий обласний центр
вам надо посчитать, сколько вы денег получите в сухом остатке) сколько на проезд и чай-кофе, и сколько в итоге выйдет.
Мне недавно предложили 15 тыс, но я 5 тыс только на расходы потратила бы (бензин, обеды).
Тюрюнь_Тюнь 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Дійсно. Місто - обласний центр, не велике
У вас есть ждругие предложения с большей з\п?
Надувная пыль 14 августа 2022
ужас, рабство какое-то
КрытыхРынков 14 августа 2022
Автор, попробуйте пойдите поработайте. Не понравится всегда сможете уволиться.
S.Mariia.S 14 августа 2022
Ответ дляРоза завяла
Вже написала - невеликий обласний центр
Якщо невеликий, то не пiшла б , а побiгла!
Кондуктор троллейбуса 14 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Что такое ’лиж’?
Ура, сегодня ваш день прошёл не зря! Увидела, но поздно, конечно ’лишь’