Бабулька• 16 августа 2022
Тарас Шевченко, він провидець, чи він попереджав, чи все по колу йде?
Тарас Шевченко, він провидець, чи він попереджав, чи все по колу йде? І він дуже любив Україну. І головне всі думали що то поезія , а то біль того часу у віршах. Коли Україна засяє, коли буде сильною?
----------------------------------------
Свою Україну любіть.
Любіть її… Во врем´я люте.
В останню, тяжкую минуту
За неї Господа моліть.
***
Здається – кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…
***
Нема на світі України,
Немає другого Дніпра,
А ви претеся на чужину
Шукати доброго добра…
***
Я так її, я так люблю мою Україну убогу, що проклену святого Бога, за неї душу погублю!
***
Україно, Україно! Серце моє, ненько! Як згадаю твою долю, заплаче серденько!
***
Любітеся, брати мої, Украйну любіте, і за неї, безталанну, Господа моліте.
***
Я всю мізерію оддав моїй Україні-небозі.
***
Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають.
***
Зажурилась Україна — така її доля!
***
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!
Т.Г.Шевченко.
Свою Україну любіть.
Любіть її… Во врем´я люте.
В останню, тяжкую минуту
За неї Господа моліть.
***
Нема на світі України,
Немає другого Дніпра,
А ви претеся на чужину
Шукати доброго добра…
***
Зажурилась Україна — така її доля!
***
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!
Т.Г.Шевченко.
Ревнивая жена• 16 августа 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А жил в рашке долго
По своей воле? Потому так и написал, что все про рашку понял.
Зефирная попка• 16 августа 2022
Шевченко - пророк.
А історія повторюється. Особливо, маючи московитів під боком.
LudaSHOPSale• 16 августа 2022
Ответ дляMussja
Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями , бо москалі чужі люди, роблять лихо з вами
300 лет одни и те же грабли!
Акварель 38• 16 августа 2022
Про чужину правду писал.Вот везде шикарно,кроме Украины.И за что сейчас воюем?За плохую Украину?А зачем если все с удовольствие здрыстнут с нее?
Пургену мне• 16 августа 2022
Тарас Шевченко просто умный человек был. Умеющий думать и анализировать.
Никакой не пророк. Просто человек мыслил.
Персонаж Аноним• 16 августа 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А жил в рашке долго
Не долго, а почти всю жизнь. И писал по русски .
Ясамаякрасивая)• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Его из крепостного права выкупили когда ему было 24 года. Почему он там продолжал жить?
Пишу_граммотно!• 16 августа 2022
Кацапа звідусіль жени,
Хай здохне у канаві при дорозі.
Ти подаєш йому води,
А він вже сере на порозі.
Хай здохне у канаві при дорозі.
Ти подаєш йому води,
А він вже сере на порозі.
LudaSHOPSale• 16 августа 2022
Ответ дляПургену мне
Все мыслили
И Сосюра, и Тычина, и Франко, а как мыслили во времена унр!
Пургену мне• 16 августа 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Все мыслили
Тех кто мыслил правильно всегда считали сумасшедшими и прятали от людей.
Прасковична• 16 августа 2022
Все по колу.
А я була мала , і не розуміла, чому у своїх віршах не любив москалів .
Прасковична• 16 августа 2022
Ответ дляАкварель 38
Не здриснуть всі.
РукиМыли?• 16 августа 2022
Отак подивишся здаля на москаля-
І ніби справді він людина,
Іде собі,мов сиротина: очима блим, губами плям...
І десь трапляється хвилина...його буває майже жаль,
А ближче підійдеш- скотина!
І ніби справді він людина,
А ближче підійдеш- скотина!
LudaSHOPSale• 16 августа 2022
Единственное в творчестве многих не нравится позиция вечной Жертвы.
Надеюсь мы , как страна, уже перемелем это, с этой войной\ хотя каждая страна за ее историю была жертвой. Но у нас много творчества с нытьем.
Прасковична• 16 августа 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Так згідна, із-за цього я більше любила зарубіжну літературу бо вона позитивніша, легша на сприйняття була, а українська література більш трагічна, драматична.
LudaSHOPSale• 16 августа 2022
Вот даже Гимн Сичовых стрельцов, и то позитивный, с надеждой.
А когда мы сателлит империи ( любой, польской или австрийской или российской) , вечно ной на поражение и тяжку судьбу.
Какое то программирование. Мы ведь, не сильно за кайданы.
Вспомнить - вечно 3 гетьмана на 4 козака, вечно в боях, вечно в митингах, голосованиях, свободах.
Все таки мы другие, мы не жертвы, я себе плохо представляю картину, : видела видео -1 омоновец женет 20/30 чел с митинга, и они бегут от него .
LudaSHOPSale• 16 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Мне кажется, возможно, наши и творили разное, “ эней був парубок моторный» блеск, но запускали, печатали вечно негативные плачущие произведения.
Хотя сказки, гуморески - у нас много юмора тоже
Вишиванка• 16 августа 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Кацапа звідусіль жени,
Хай здохне у канаві при дорозі.
Ти подаєш йому води,
А він вже сере на порозі.
Хай здохне у канаві при дорозі.
Ти подаєш йому води,
А він вже сере на порозі.
Це не Шевченка
Ответ дляLudaSHOPSale
Все верно
В других гимнах-наших сердец миллионы и мы вместе и тд
У нас -ще не вмерлы ((
Хорошо ,хоть гимн и трезуб -позитивны ✌🏼
У нас -ще не вмерлы ((