17 августа 2022

Наступний президент

При такому обмеженому виборі , за кого б голосували на наступних виборах?
Результат:
вже голосів: 528
246 (46.59%) Зеленський
202 (38.26%) Порошенко
80 (15.15%) Я бот з рашки, мені ніззя
hrushyk 17 августа 2022
Не голосувала б,так і поступила на минувших виборах
В сортах гівна не розбираюсь
За КатюБльостку
Oliasas 17 августа 2022
Ответ дляhrushyk
Не голосувала б,так і поступила на минувших виборах
В сортах гівна не розбираюсь
+
автор LJA 17 августа 2022
Передвиборча агітація
Yana_pl 17 августа 2022
Залужного хочу бачити на цій посаді. Ви нам вибора не дали в опитуванні, як і на останніх виборах)))
Не голосую по вашому опитуванні, не підходить.
GirlSuper 17 августа 2022
А інших кандидатів немає ?….
Oliasas 17 августа 2022
А як побачити відповіді?
Yana_pl 17 августа 2022
Ответ дляGirlSuper
А інших кандидатів немає ?….
Ото перший пост вірний. Останнє речення.
автор LJA 17 августа 2022
Ответ дляhrushyk
Не голосувала б,так і поступила на минувших виборах
В сортах гівна не розбираюсь
Ну це інфантильна позиція , ви щодня робите вибір і ідете на компроміс з цим світом , а тут прям такий юнацький максималізм
чир 17 августа 2022
Ответ дляYana_pl
Залужного хочу бачити на цій посаді. Ви нам вибора не дали в опитуванні, як і на останніх виборах)))
Не голосую по вашому опитуванні, не підходить.
в список добавятся юля и арестович, будет выбор.))
Olena Dnepr 17 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
За КатюБльостку
І я ) щоб Арестович не проліз
santa 17 августа 2022
За Порошенко. Моя позиция не изменилась.
ВЗРЫВ_МОЗГА 17 августа 2022
А Залужный где? А адрестович? А всякие швецы, Ждановы, Невзоровы? Где варианты?
Yana_pl 17 августа 2022
Ответ дляLJA
Ну це інфантильна позиція , ви щодня робите вибір і ідете на компроміс з цим світом , а тут прям такий юнацький максималізм
Так а вибір ви нам дали? Я ці два кандидати взагалі не роздивляюсь, викреслюю обидва, як і на виборах зробила..
Yana_pl 17 августа 2022
Ответ длячир
в список добавятся юля и арестович, будет выбор.))
Фу, ні))) досить клоунів і шутів.
автор LJA 17 августа 2022
Ответ дляYana_pl
Залужного хочу бачити на цій посаді. Ви нам вибора не дали в опитуванні, як і на останніх виборах)))
Не голосую по вашому опитуванні, не підходить.
Я розумію, просто цікаво як змінилися чи не змінилися симпатії до цих головних конкурентів на попередніх виборах
Елена1265 17 августа 2022
Ответ дляYana_pl
Залужного хочу бачити на цій посаді. Ви нам вибора не дали в опитуванні, як і на останніх виборах)))
Не голосую по вашому опитуванні, не підходить.
Залужный президент?
hrushyk 17 августа 2022
Ответ дляLJA
Ну це інфантильна позиція , ви щодня робите вибір і ідете на компроміс з цим світом , а тут прям такий юнацький максималізм
Ок
Larisa12 17 августа 2022
Кого б не обрали , будуть кричати що поганий , така українська душа 😂
Yana_pl 17 августа 2022
Ответ дляLJA
Я розумію, просто цікаво як змінилися чи не змінилися симпатії до цих головних конкурентів на попередніх виборах
Не змінилися. Я передбачала, що оба оті сорти, що перший пост.
malvaa 17 августа 2022
Больше не буду голосовать вообще.
Но я и на прошлых испортила бюллетень, следующий раз вообще не пойду.
КомокШерсти 17 августа 2022
Ответ дляYana_pl
Залужного хочу бачити на цій посаді. Ви нам вибора не дали в опитуванні, як і на останніх виборах)))
Не голосую по вашому опитуванні, не підходить.
Дуже мало прикладів в історії, колі військові вдало керували країнами. В економічному плані.
Yana_pl 17 августа 2022
Ответ дляЕлена1265
Залужный президент?
Так, я б хотіла його бачити на цій посаді. Так і написала.
Dark_Yasna 17 августа 2022
оглпсите весь список, в опросе совсем не интересные уже личности
tt1982 17 августа 2022
Хто голосує за Порошенка, як ви бачите подальший розвиток подій з рашкою за його правління?
Леди Репях 17 августа 2022
Ответ дляLarisa12
Кого б не обрали , будуть кричати що поганий , така українська душа 😂
Интересно Вы видите украинскую душу.

Вам бы хотелось, чтоб народ радовался, когда всё становится только хуже?
К слову, в других странах тоже критикуют правительство. Критическое мышление это хорошо, знаете-ли.
Елена1265 17 августа 2022
Ответ дляtt1982
Хто голосує за Порошенка, як ви бачите подальший розвиток подій з рашкою за його правління?
А кто за Зеленского, как вы вообще видите дальнейшую жизнь в стране?
Лика32 17 августа 2022
Ответ дляLarisa12
Кого б не обрали , будуть кричати що поганий , така українська душа 😂
Да? А что, кто-то из президентов выполнил то что обещал? Хоть раз?Нет. Они как приходят к власти сразу об этом забывают. А виноваты - мы.?
Yana_pl 17 августа 2022
Ответ дляКомокШерсти
Дуже мало прикладів в історії, колі військові вдало керували країнами. В економічному плані.
Так. Але автор своїх реальних написала, а я свого, якого хотіла б бачити. Як альтернатива для мене, нікому не нав´язую. І це не тому, що я про нього читаю і вірю цьому. Я знаю цю людину ще по розповідям близьких людей, які з ним стикались і працювали довго. А про тіх, що вище, я нічого не знаю, тільки бачу наслідки їх керування.
Актор в економічному плані звісно краще))
santa 17 августа 2022
Ответ дляtt1982
Хто голосує за Порошенка, як ви бачите подальший розвиток подій з рашкою за його правління?
Маневрировать в наших интересах.