17 августа 2022

Побирайки - мільйонерки в інстаграмі. Це нормально?

Сьогодні побачила цей пост блогера - мільйонника. Ну як так можна? Ви рахуєте це нормально? Просто ганьба як на мене
Ужгород 17 августа 2022
пох...
Гладиолус 17 августа 2022
А что не так?
a.ostroverh 17 августа 2022
Это однозначно лучше, чем получать тонны подарочной чухни от всяких брендов
Проня_Прокоповна 17 августа 2022
Чому б і ні? Кожний допомогає як може
Чукча Мукча 17 августа 2022
Там типа пожертва на ЗСУ будет
А вообще: вы думаете откуда бабло? Развод хомяков, хайп и реклама.
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Збирати з людей по гривні. Скільки вона витратила на ці тортики і фотосесію, краще б ці гроші перевела на ЗСУ. Дивлюсь я на цих блогерів - як цигани. Аж гидко
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Там типа пожертва на ЗСУ будет
А вообще: вы думаете откуда бабло? Развод хомяков, хайп и реклама.
Так нагло ще не розводили. Заробляти гроші прикриваючись ЗСУ - просто треш
Улучшанский-Ухудшанский 17 августа 2022
И что лохи будут кидать лаве челу,которого только в инете видели?)) Я не верю
Дама-мадама 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Збирати з людей по гривні. Скільки вона витратила на ці тортики і фотосесію, краще б ці гроші перевела на ЗСУ. Дивлюсь я на цих блогерів - як цигани. Аж гидко
Так нужно отбить расходы
Страхованная 17 августа 2022
Я помню, как одна психолог на серёжки с бриллиантами тоже собирала с подписчиков. Без лоха жизнь плоха!
Чеширская кошечка 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Збирати з людей по гривні. Скільки вона витратила на ці тортики і фотосесію, краще б ці гроші перевела на ЗСУ. Дивлюсь я на цих блогерів - як цигани. Аж гидко
От тому я їх не дивлюсь і не розумію тих людей,які їм оди співають і підписуються.
ЯниЯ 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Збирати з людей по гривні. Скільки вона витратила на ці тортики і фотосесію, краще б ці гроші перевела на ЗСУ. Дивлюсь я на цих блогерів - як цигани. Аж гидко
А чого ви вирішили, що витратила?
Може, то з фотобанку світлина
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
И что лохи будут кидать лаве челу,которого только в инете видели?)) Я не верю
Так мабуть кидають, бо я не вперше таке бачу у наших блогерів. Але від цієї неочікувала, була підписана на неї
Я тут с краю постою 17 августа 2022
Взагалі - мене дивує, хто взагалі тих лайф-стайл блохерів читає та гроші їм відправляє, але тут хоч мета збору озвучена. Було б краще, якби вона ще написала, що вже від себе внесла туди Х грн.
Стрекозей 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Збирати з людей по гривні. Скільки вона витратила на ці тортики і фотосесію, краще б ці гроші перевела на ЗСУ. Дивлюсь я на цих блогерів - як цигани. Аж гидко
Ви читати вмієте?
Вона ж пише, що переведе на ЗСУ.
А як всі інші збирають, чому ця не може?
Теодор Бастард 17 августа 2022
Это нормально, знакомая блоггер таким образом оплатила операцию ребенку соседей, которую они сами не потянули бы. Да, ее поздравляли подписчики деньгами с др, а она эти деньги отдала за операцию.
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Ответ дляСтрекозей
Ви читати вмієте?
Вона ж пише, що переведе на ЗСУ.
А як всі інші збирають, чому ця не може?
Вона сама в змозі допомогти ЗСУ, я знаю, як вони заробляють, але чомусь люди мають скинути їй на картку гроші, щоб вона гарно відсвяткувала др.
Стрекозей 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Вона сама в змозі допомогти ЗСУ, я знаю, як вони заробляють, але чомусь люди мають скинути їй на картку гроші, щоб вона гарно відсвяткувала др.
Та з чого ви взяли, що на ці гроші? Людина пише, що переведе подарункові гроші ВСУ, завдяки яким вона має можливість спокійно жити
Ms. Dolly 17 августа 2022
Якщо чесно - мені дивна ваша реакція
Багато блогерів-мільйонників саме так і роблять зараз - виставляють пост - хочете привітати мене? Допоможіть ЗСУ
І не тільки блогери так роблять, а що не так?
мегамоСГ 17 августа 2022
Всі кошти хочу підуть, тобто не вирішила ще
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Ответ дляMs. Dolly
Якщо чесно - мені дивна ваша реакція
Багато блогерів-мільйонників саме так і роблять зараз - виставляють пост - хочете привітати мене? Допоможіть ЗСУ
І не тільки блогери так роблять, а що не так?
Та як цигани
katrusia-52 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Збирати з людей по гривні. Скільки вона витратила на ці тортики і фотосесію, краще б ці гроші перевела на ЗСУ. Дивлюсь я на цих блогерів - як цигани. Аж гидко
Так это обычная у них практика, сейчас правда можно и ЗСУ прикрываться

Раньше просто писали - сделайте мне приятное, хочу платье от Шанель

Вот так, скромность украшает, но оставляет голодным))
katrusia-52 17 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Это нормально, знакомая блоггер таким образом оплатила операцию ребенку соседей, которую они сами не потянули бы. Да, ее поздравляли подписчики деньгами с др, а она эти деньги отдала за операцию.
Таким
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Привітайте мене- я допоможу ЗСУ (не факт, що так буде). Чому вона не може сама допомогти ЗСУ, тихенько, без шуміхи.. як роблять нормальні люди, які насправді хочуть і допомагають
Евга-9246 17 августа 2022
Ці блогери якраз дуже допомагають ЗСУ, постійно збирають на якісь потрібні речі по запросу хлопців. Кожен допомагає, як може. А ви, автор, чимось допомагаєте, чи лише фукаєте? Бо більшість зараз саме фукаючих, які самі ні палець об палець.
Ms. Dolly 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Та як цигани
Вам руки викручують, чи що?
Не хочете - не скидайте
Хтось хоче привітати - то для них
Миллион АлыхРос 17 августа 2022
А нельзя сразу чтоб человек на армию перевёл? Типа’Хотите поздравить меня-сбросьте на ВСУ’ А то ’я добрая за чужой счёт’ Подписчики скинулись, а она молодец.
автор ЖонДуан 17 августа 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ці блогери якраз дуже допомагають ЗСУ, постійно збирають на якісь потрібні речі по запросу хлопців. Кожен допомагає, як може. А ви, автор, чимось допомагаєте, чи лише фукаєте? Бо більшість зараз саме фукаючих, які самі ні палець об палець.
Автор допомагає, не хвилюйтесь, але за свій рахунок і мовчки
Ms. Dolly 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Привітайте мене- я допоможу ЗСУ (не факт, що так буде). Чому вона не може сама допомогти ЗСУ, тихенько, без шуміхи.. як роблять нормальні люди, які насправді хочуть і допомагають
Звідки ви знаєте що вона того і так не робить?
Людина використовує свою популярність для того щоб допомогти більше. Мільйон підписників скинуть по 1 грн - то вже мільйон. Колективні збори разом з індивідуальною допомогою ефективніші ніж просто індивідуальна допомога, невже це не зрозуміло?
Миллениалка 17 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Автор допомагає, не хвилюйтесь, але за свій рахунок і мовчки
А кого вы «рахуете» ? Цыплят, утят? Научитесь уважать украинский язык и переставайте совать своё «рахую» везде