Нуждаюсь в общении• 24 августа 2022
феритин 6
Дівчатка, в кого був низький феритин, які вас турбували симптоми? В мене феритин 6, залізо трохи нижче норми, гемоглобін дещо нижче норми але не критично, шукаю причину поганого самопочуття
Начальник Анонимов• 24 августа 2022
У меня был ферритин 3,96 і гемоглобин 95. Не было сил, вечная усталость, на ходу забывала слова прямо во время разговора, была одышка при прогулке по ровной дороге (даже не в гору. В гору или по ступенькам вообще не могла идти, было полуобморочное состояние), постоянные сбои сердечного ритма (экстрасистолы), туго соображала. Это то, что вспомнила.
Аноним_Русалка• 24 августа 2022
Причина в назві теми, хоча і не у всіх.
В мене 12, і мені було дуже погано.
В подруги при 6 чи 8 було добре, але серйозні проблеми з щитовидкою
Але загалом Ваш феритин дуже дуже низький, потрібно підняти хоча б до 50, то вже буде добре
В мене 12, і мені було дуже погано.
Вытворунка• 24 августа 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Причина в назві теми, хоча і не у всіх.
В мене 12, і мені було дуже погано.
Підняти потрібно хоча б до 90-100. 50 це теж дуже мало
Вытворунка• 24 августа 2022
Ответ дляlinamark
А если Ферритин 19, это тоже дефицит, говорят же должен быть равен весу.
Возможно едой нагнать или все же тоже принимать железо ?
Не можливо таке їжею нагнати, ну може років за 50
Вытворунка• 24 августа 2022
Ответ дляkkuy
Ферритин был 2. Задышка при активности, плохой сон, вялость и выпадение волос. Была у гематолога, вынуждена пить железо до климакса по 10 дн после каждых месячных. Обязательно восполняйте и не запускайте, потом до нормы восстановить очень сложно!
Чому не прокапаєтеся?
Аноним_Русалка• 24 августа 2022
Ответ дляВытворунка
В неї 6, я з 12 і то до 50 ще не дійшла
Рекомендую необхідний мінімум, бо інше має лікар очно рекомендувати
Вытворунка• 24 августа 2022
Ответ дляАноним_Русалка
В неї 6, я з 12 і то до 50 ще не дійшла
У мене взагалі 2 був, таблетками тільки до 27 змогла підняти і то за дуже довгий час.
Потім на крапельниці ходила, так результат швидше
Аноним_Русалка• 24 августа 2022
Ответ дляВытворунка
Так крапельниці не всім доступні в першу чергу фінансово
Вытворунка• 24 августа 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Так якщо пити залізо постійно наприклад рік, то це навіть дорожче однієї крапельниці виходить по грошах.
А крапельниць дві потрібно, дуже рідко кому три і ті ж з перервами робляться
Навіть та ж тотема коштує 400 грн на 10 днів, а 10 днів нічого не вирішить