Кристина 878• 24 августа 2022

Пророчество на недострану...

Пророчество латвийского пастора на свинострану...пусть сгорят они пропадом и все дела их! Слава Украине! https://fb.watch/f5LWWh3TaM/
Чашечка чая• 24 августа 2022
Все эти пастыри, гадалки, тарологи до одного места
vihola• 24 августа 2022
Перекажіть, будь ласка коротко, не хочу дивитись.
Лєдяєв стрьомний, та все погане що стосується парашки, приємно слухати, навіть вигадки.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Ну не надо верующих людей ставить в один ряд с гадалками...это пророчестыо из Книги Даниила...и если внимательно почитать сон Даниила можно понять многое...росия проклятая страна и об этом было известно еще в Вавилонском царстве...что будет такая страна,которая развяжет войну не только против нашей Украины и сама себя подставит под проклятие и разрушение.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ для vihola
Це не вигадки...збувається пророцтво,яке було ще у Вавілонському царстві
Solmira• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
І коли вони розваляться?
Болаболик• 24 августа 2022
Ой девочки ну как можно верить всякой лабуде ((( расия большая страна и будет она и дальше .. вопрос в качестве жизни тех людей и как быстро одна власть и алчные деды падут от рук более молодых и алчных . Губят народ ((( убивают , их так же снесут и погубят , вопрос времени .. А для Украины это время приносит убытки и уносит жизни людей . У нас нет времени (( Когда уже русские поймут что они не рабы и их тагил не начнёт все сносить на своём пути 🤷‍♀️
vihola• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
В моєму дописі було прохання.
Дякую.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляSolmira
І коли вони розваляться?
Там буде ще заваруха з Євросоюзом...це тільки початок нажаль...потім підтягнеться Кітай...я просто це тлумачення чула ще у 2000 році у церкві...коли була проповідь про сон пророка Даніїла...тепер згадую ...так воно все і відбувається.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляБолаболик
Ви вважаєте те що Бог показав у сні пророку Даніїлу- лабуда...? ну ну...зараз історичний час і настав час коли росія дуже швидко іде до своєї тотальної поразки перед усім світом...для України це звичайно не легше...але в пророцтві мова йдеться саме про прокляття росії.І там в кінці пророцтва сказано,що ця країна вважала себе великим істуканом,особливою,і хотіла щоб всі їй поклонялися,але потім відвалилася у цього істукана голова і впала йому на ноги і весь істукан рухнув...і він був такий великий що це вплинуло на весь світ...буде падіння цієї свинокраїни...але вони ще спробують напасти на Євросоюз...ще не кінець...
FashionUA• 24 августа 2022
набивание контента...))) все эти вещуны говорят совершенно разные вещи и люди выбирают что нравится в то и верят))) и предсказателям хорошо , есть слушатели и слушателям хорошо, есть во что верить))) ...
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ для vihola
В моєму дописі було прохання.
Дякую.
Я там нижче відповіла вже...що буде падіння росії але ще буде битва с Євросоюзом...і що зараз історичний час ми бачимо як росія вступила в фазу виконання над нею цього пророцтва і буде вона проклята навіки
vihola• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
Ясно, хотілось якихось деталей, співпадінь.
Так в загальному всім адекватним без пророцтв зрозуміло, що фашизм парашці вилізе боком.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляFashionUA
Ще раз пояснюю...це не людина вигадала...це пророчий сон у Вавілонському царстві...чи буде хтось когось слухати чи ні це все одно збувається зараз...незалежно від людей...просто коли читаєш це у Біблії у 1992 році.потім чуєш це тлумачення у 2000 і думаєш що це колись буде потім...а воно все зараз почалося
Svetlana-7070• 24 августа 2022
Поки товстий схудне, худий здохне!
Пофіг, що з ними буде, не пофіг, те що зараз відбувається у нас. Ми живемо зараз і наші життя не вічні, можна і не дочекатись їхнього падіння, скільки потрібно для цього років, мені зараз 33, я хочу жити, планувати і насолоджуватись , а не купувати мівіну і термос на всякий випадок.
vihola• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
Може це вже було, купа імперій загнулось з того часу.
Болаболик• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
Вы читать умеете … да именно это я и написала . Пророки гадалки вещуньи таро сектанты , фанатики религиозные - это не ко мне . Включаем мозг и обдумываем варианты событий без « снов « .
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ для vihola
Не просто боком...тотальна поразка перед усім світом і довічне прокляття...тому що вони себе вважають дуже великими і хочуть підкорити майже весь світ...ну Євросоюз це точно буде в цій війні...і Кітай...і от це їх ставлення до інших народів...і погубить їх...росія зійшла з розуму і пророцтво показує що на Украхні вони не зупиняться
vihola• 24 августа 2022
Ответ дляSvetlana-7070
Поки товстий схудне, худий здохне!
Тобто, до кого конкретно у вас зараз претензії?
Svetlana-7070• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
Ну так не одна росія так вважає про себе. Є ще одна країна точно з такими ж амбіціями.
awso1977• 24 августа 2022
Ответ для vihola
Те саме подумала, з часів Вавилонського царства утворилось і зруйнувалось багато імперій, і кожна з них була велетом на глиняних ногах, чому автор вирішила, що йдеться про рашу? Там швидше про сам Вавилон і було.
kristi_ana• 24 августа 2022
Так неизвестно когда эти пророчества сбудутся, они уже пришествия ждут с 2000 каждый год. В Библии нет дат. А вы знаете кстати кто такой Ледяев и его вообще так скажем жизненный путь? Пастор блин...
Элли Иванова• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
Какая росссия, автор? Какая россия при ветхом завете? Там лешие на болотах еще куковали в это время. Это не просто лабуда, это бред сумашедшего.
Что_по_чем• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
У меня не открылось. Там именно о россии говорится и о современных событиях? Может имелось ввиду ссср, например? Если не длинное пророчество, может вставите сюда?
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляSvetlana-7070
Поки товстий схудне, худий здохне!
Та це все зрозуміло...всі хочуть щоб це швидко закінчилося...але у цей раз росія після такого нападу на нашу країну піде далі і далі....звичайно що нікому не легше від того що з нею потім буде...просто згадалось оце пророцтво...війна проти україни знищить росію але ж вони безумці замахнуться далі...це показує їх суть що вони нікого не будуть слухати вже...це вже початок їхнього кінця
Svitlo_• 24 августа 2022
Включила. Мене хватило на 30 сек. Ну як можна таке слухати людині в здоровому глузді і вірити, що там є Божа присутність.
Не тіште себе ілюзіями. Даніїл не писав про Україну. Вся Біблія написана для Ізраєля, євреїв та християн (істинних, а не номінальних).
В пророчій книзі Даніїла - або збулось при житті Даніїла і він це описує, або пророчі видіння стосовно Ізраїля.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляkristi_ana
Зараз мова не про пасторів,слухайте..це не він вигадав це пророцтво...він його просто цитує згідно того що Бог показав пророку Даніїлу ...просто сам цей знак що пророцтво каже в цей час і багато хто вже знає що росія стала на путь прокляття конкретно...тобто в цей раз чаша терпіння Божого переповнилась...в цей раз початок знищення цього безумного народу
freaz• 24 августа 2022
Ответ для vihola
Я верю только монахам с Афона. А они говорят что война у нас в стране переместиться в другие страны тогда когда Китай и Япония отберут земли у раши и раша станет меньше.
автор Кристина 878 • 24 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Ну це ваша точка зору ...Біблія написана для всіх людей а не тільки для Ізраїлю...і там не було названо жодної країни...а образи...от ви пишете тільки те що дуже обмежено розумієте...але ви на це маєте право звичайно
Svitlo_• 24 августа 2022
Ответ дляfreaz
А монахи Біблію не читали? Не знають, що 100% не відомо нікому крім Бога, як буде.
Всі хто говорять такі пророцтва відкидають Біблію.
vihola• 24 августа 2022
Ответ дляКристина 878
Якщо це цитата, дайте, будь ласка, почитати в Біблії.