манька облігаця• 01 сентября 2022
Белогород опять не спит.. Взрывы, ракеты, у детей истерики, плач (видео)
Invictusgirl• 01 сентября 2022
Ответ дляartushik
Нічого. За пів рочка звикнуть, викопають підвали, насушать пацюків, освоять як топити сніг- мають розуміти, українізація буде досягнута будь яким чином. Незважаючи на втрати серед місцевих колаборантів. Україна мусить зайняти ці землі, інакше туди зайдуть солдати НАТО!
Спасти рашню
Алыверды так сказать
Не все ж им нас спасать
Алыверды так сказать
Не все ж им нас спасать
Ответ дляartushik
ой ..ну вы так жестоки.так жестоки..они же не знали!у них заблокировано все и впн!это все там в москве порешали,а они не при чем..им врали..они не знали что дети гибнут от их ракет в чужой стране..
Ответ дляartushik

Ответ дляманька облігаця
Ми теж не знали. В нас диктатура. Оце зараз глянули і вжахнулись!
Хіба так можна - ракетою бомбити свій народ?! За що? Лише за те, що народ Бєлгорода хоче повернутись на історичну Батьківщину? Проклята рашня, чого вони одразу послали війська і не дали бєлгородчанам самовизначитись?
Зеленський, введи війська! (С)
Ответ дляartushik
Ответ дляNerses
Белгородцы жили на два города. Отдыхали в Соичах, за шмотками на Барик, парковка возле Каравана, Даффи 40% русские номера стояли, зубные импланты в нашей стоматологии ставили, Экопарк , парк Горького везде они . * уки чего к нацистам каждые выходные ездили.
І що найбільше вразила фраза ’чего так низко-то?’ Виходить, що високо і по Харькову, то можна, а низко нє, бо самим прелетить, а в Харкові хіба люди, так виходить по їхньому, уроди просто.
Ответ дляNerses
поддерживаю каждое слово! вот им и прилетело и не раз прилетит за всех убитых харьковчан