Сижуревувшоке• 02 сентября 2022

давайте разом перевеземо речі, я в Київ, а ви з Києва на ЗУ

Порадниці, доброго дня.
Через місяць плануємо вертатися додому в Київ. Планую наймати буса для перевезення речей. Речей багато, бо дитячі столики, ліжечко все новою поштою не реально.
Якщо замовляти в одну сторони, вони всерівно рахують в 2 сторони, тому вигідно найти "мені в Київ, Вам з Києва". Я в Тернопільській області, но можна розглянути ще і Чернівецьку і Іванофранківські області.
Є в мене на прикладі сусід в Києві, у нього є бус, хочу попросити його. По сусідськи буде трохи девше.
Якщо комусь цікаво, пишіть будь ласка.
Цветок Мира• 02 сентября 2022
Яку оплату можете запропонувати за доставку в Київ?
Незнакомлюся• 02 сентября 2022
Ніхто не рахує дві сторони. Для пошуку машин є спеціальні сайти.
12 галюцинаций• 02 сентября 2022
Ларді чи Делла Вам у допомогу.
12 галюцинаций• 02 сентября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Рахують, якщо замовляти машину виключно для своїх речей, а не догруз-попутка.
автор Сижуревувшоке • 02 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
я не знаю, ще не звонила. Но мені треба в Київ, я шукаю ІЗ Києва.Но можливо взяти авто побільше і можно вдвох загрузитися. Ви звідки?
автор Сижуревувшоке • 02 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Ларді чи Делла Вам у допомогу.
дякую. дешевше буде?
автор Сижуревувшоке • 02 сентября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
можете підказати ці сайти?
буду вдячна.
Дело было давно• 02 сентября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Так, над цим працюють логісти. Зверніться в необхідну фірму і буде вам в один кінець ціна
Незнакомлюся• 02 сентября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
можете підказати ці сайти?
буду вдячна.
Краще Делла.
Молчавочка• 02 сентября 2022
Ми як перебиралися з Кременчука до Києва, то шукали попутні авто на спец сайті. Вийшло раза у 3 дешевше, ніж ми брали б цілу вантажівку.