Ку ка ку ка ку• 07 сентября 2022

Як вам "ребрендінг" ковбаси?)

І сміх і гріх. Краще б цього не робили. Я чомусь відразу зрозуміла, що це замість московської. А ж потім цей ,,сором’язливий,, напис побачила під ,,Українська,,
Админко• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Щось ніхто мене не зрозумів))
Да это для того, чтобы покупатели знали какая это колбаса и что просто название изменилось! Многие и не знают, что это не новая колбаса с непонятным вкусом, а все та же Московская с новым названием. А вы себе уже целую историю придумали и притащили на советчицу. Вам заняться нечем? Везде зраду ищете?

Мечты сбываются• 07 сентября 2022
на соусах Руна зараз ’краснодарський’ закреслено і написано Український)))
Послушная• 07 сентября 2022
Вот я задумалась. У нас организовывается ярмарка, предложили испекти кексы и сверху сине-желтым украсить. А не кощунство ли поедать потом наш прапор?
]Mrs.Сексуальность[• 07 сентября 2022
Ответ дляМечты сбываются
тю...а шо Кубань не наша? совсем уже зашкварились бренд-менеджеры
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ дляАдминко
Нормальні люди зрозуміли, що тема жартівлива. Але ж ні, влізе одне без почуття гумору і все зіпсує
Zelenkа• 07 сентября 2022
Ну так це для тих, хто любить саме цей сорт і боїться за скажені гроші купувати новий вид. З часом всі звикнуть і пройде, тим паче, що вона по 350-400 за кілограм. Зради не бачу.
Я_готова_ко_второму• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну під Українська цей дурнуватий напис) Навіщо?
согласна, уберите на фиг ту московскую

автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Я не знаю як в цій темі можливо знайти зраду) Хоча, хто хоче, той знайде)
Котенок аки рысь• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Та то назва пішла за кораблем
Zelenkа• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви тему створили, а до діалогу не готові, ну як завжди))
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
А як у нас з вами завжди?)
Кукусикиииииии• 07 сентября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Мабуть ото шо великими літерами. Зазвичай так і роблять, коли соромляться
Это чтобы было понятно любителям этой колбасы, что это она. Потом уберут, когда название приживется. Причем тут стыд? Бизнес
Zelenkа• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А як у нас з вами завжди?)
Займіться ковбасою) Гарного дня
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Та господи, мені вже вкотре пояснюють очевидну для мене річ)) Звісно, я прекрасно зрозуміла, для чого то написано. Але ж я просто посміялася ЯК воно написане)
СКИБИДЫШь• 07 сентября 2022
Мені з Руною так зрозуміліше, що соус Краснодарський, який ми завжди купляли тепер буде називатись Український. Це тимчасовий ребрендінг, щоб покупці звикли до нової назви і потім залишать на постійній основі назву Український.
]Mrs.Сексуальность[• 07 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
я про Киев говорю... в Киеве не брали..!!! полно даже видео с тех времен ...и фоток в интернете
куча
сейчас бы верить постановочным фото и видео))
Задолбулька• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
По вашим ответам этого не скажешь. Создаётся впечатление, что вы пришли сюда обгадить производителя, а не посмеяться.
]Mrs.Сексуальность[• 07 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
в Киеве голода не было..быстро устаканилось, слава Богу
но то, что пустые полки и висит московская и лежит росийский сыр..это 100000000% было
а чего вы за весь Киев расписываетесь? вы сами в каком микрорайне жили в марте?
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ дляЗадолбулька
По собі не судіть) Так переживаєте за виробника?)

автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Та ладно, лежал и сыр, и колбаса при пустых абсолютно полках)
когдадеЦкие• 07 сентября 2022
То, мабуть, тимчасово, доки люди не звикнуть, як саме називається зараз цей сорт. Щось подібне було з ’Білоруським’ хлібом.
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Якби назву написали повністю, я б і уваги не звертала. Смішно, що її ,,притопили,,
когдадеЦкие• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Тобто, ’не звертала’? Як сьогодні на ’московську’ ковбасу можна не звернути увагу? Та виробника б вже розірвали на шмаття у соцмережах. Півроку активної фази, а у них досі ’московська’ ковбаса.
]Mrs.Сексуальность[• 07 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
в моем микрорайоне не лежали, реально пустые полки были, нечего перебирать было, атб тупо все закрылись как рапсродались, просто живу близко к опасному направлению, которое могли прорвать в любой момент вот только хлеб ежедневно привозили, остальные боялись ехать к нам, мусорщики тоже кстати только после 10 марта осмелились вывезти мусор впервые. Киев
Пффф 100%• 07 сентября 2022
А мені подобається, креативно і тонко.
Смешнюча• 07 сентября 2022
Удалено администрацией...
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Ну у меня то же самое: и атб закрывалось, хлеб не очень-то и возили, и мусорщиков не было. Но я чётко помню эту колбасу и сыр на пустых полках.
автор Ку ка ку ка ку • 07 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Я мала на увазі сюди тему не писала б. Хоча мене вже в чому тут не звинуватили)
Большой секретик• 07 сентября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Я так поняла это намек на тонущий крейсер Москва? Главное чтоб вкусная была.
Я теж одразу цей стьоб побачила. Але автор з сурових)
Большой секретик• 07 сентября 2022
Ответ дляПослушная
Спекти або испечь)))) визначтеся з мовою. В український бік бажано