ТаЕщеОптимистка• 18 сентября 2022

Решение суда. Долги за квартиру

Девочки, привет. Так получилось что долг за квартиру 30 000 грн. Принесли повестку о решении суда от 10 марта, 2022 года, что могут отобрать квартиру, арестовать счета. Хотя там пусто). Сейчас кто то стучал в двери, неужели могут в военное время отобрать имущество? Это долг теплоэнергоцентрали. Кривой Рог
ХикориДикори• 18 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
То житло відібрати не можна, а газ/світло/воду заборони немає відключати за борги. Наче так.
Запрещено во время военного положения отключать услуги должникам.

маминаБубочка• 18 сентября 2022
Авторко, так що там у повістці написано про відбирання квартири?
40ка• 18 сентября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Так. Вона і не платила, бо думала, що пільги ’перекривають’ суму оплати 🤦‍♀️.
Вона всюди ними прикривається.
Першир раз, коли приїхали викопувати трубу в дворі, вивела дітей. Діти плакали, вона верещала, газовики поїхали.
Через тиждень приїхали і вирили на дорозі, перед двором.
Я таких жінок бачила.
Самі по собі їм дітей не треба, головне - пільги, що, даремно народжувала
ДваДваВосемь• 18 сентября 2022
Ответ дляХикориДикори
Я вам написала реальний випадок. Газ був відключений. Відрізали ще й трубу.
Піде вона судитися? Ні. Хто їх накаже?
Copy-Paste• 18 сентября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Відрізають аж бігом газ, а світло завжди так було навіть за 400грн відрізали.
В Киеве такого нет , у соседей долги за свет по 40 тыс грн ничего не отрезают , люди живут со светом
ДваДваВосемь• 18 сентября 2022
Ответ для40ка
Я таких жінок бачила.
А як шкода тих дітей.
Старша дівчинка няньчить менших. Руки, як у мавпи витягнуті, сколеоз :(
Одна дитина інвалід, не ходить. Всі на її руках, хоча сама тільки 4 клас.
Алина-1240• 18 сентября 2022
Не могут отобрать.газ и воду отключат

Трусы с капюшоном• 18 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Київська область минулі вихідні рейд був, відрізали
Пиу!Пиу!• 18 сентября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Да, то реально
Трьошка, 80кв, зимою за місяць приходило 2700-2900 , лиш опалення, без гар.води
А такие счета за 45кв не хотели
Я просто в шоке, страна одна, а счета такие все разные. Одни живут такое ощущение в прошлом, где счета 1000-1300, у других 3 тыс счета. Не перестаю удивляться
Copy-Paste• 18 сентября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Панельки никто не трогает
Семенна Семеныч• 18 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
У нас пол дома таких ,у которых долги по 140тыс грн ,по 60 тыс грн и тд
Никого не выселяют .
Киев Оболонь
Блін, я в шоці? Реально так багато таких людей? На нашому будинку минулого року такий список вивісили. То максимум у деяких був борг за два місяці. Я там сум більше 10тис і не бачила.
Семенна Семеныч• 18 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Мені одного разу за борг 23 грн відключили. Ми там не жили і я просто забула оплатити. Київ, як окрема країна, борги сотні тисяч, і не відключають нічого.
40ка• 18 сентября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
А як шкода тих дітей.
Ой, це дуже страшно, дитина заручниця мами крольчихи
Сподіваюся, виросте і пошле всіх на х і втече
Покращена• 18 сентября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
А як шкода тих дітей.
Жах, вибачте я не в темі по виплатах на дітей, вона ж за них копійки отримує, то який сенс?
ДваДваВосемь• 18 сентября 2022
Ответ для40ка
Швидше перейме досвід у мами.....
Соня-сонятко• 18 сентября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А такие счета за 45кв не хотели
Дуже по різному є
Моє місто, но інший район, аналогічна майже кватира, зимою приходило 4500
А от в кого опалення індивідуальне, то там справді, зимою 1000-1500 за 100кв, в місяць виходить, +++ в т.ч там ще й гаряча вода входить в суму
Якщо все роблять з розумом і екеномно
Соня-сонятко• 18 сентября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Років 10 тому, коли комуналку ше в касі по квитанціях платили, мені на квартирі обрізали дріт електричний!!!
За борг,,,,, 5 гривень!
Там пів року ніхто не жив, родичці лишила гроші, вона платила то що в почту кидали, але за світло квитанцій не кидали, треба було в касі показники казати
Як приїхала, щось пробувала там скандалити, но то бестолку,,,
Заплатила 100грн за підключення (((
из желе я• 18 сентября 2022
Ответ дляCopy-Paste
У них за свет может быть по нулям. 40 тыс. за что-то другое. У нас за долги за свет обрезают аж бегом.
Радость моя• 18 сентября 2022
Ответ дляФрекенБок
Ну вот у нас за двушку 1000-1300. Шесть месяцев это 7 тысяч.
Четыре года, с учётом того, что цены растут, пять
У меня однушка 33 квадрата. В 2017 было 1300 отопление. Потом поставила индивидуальное, а центрпльное подорожало еще больше.