Бубль Гум)• 18 сентября 2022
Як проходить обмін на олх?
Продаю дитячі речі, но спросу нема. Подивилася, що дуже багато пише обмін.
А як це відбувається? Де гараниія, що я посилку надішлю, а мені відправлять також?
Дуже дякую за інформацію.
Елена Гавриш• 18 сентября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Тоже об этом думала
Зараз через олх доставку можна робити, я в свого покупця замовляю, якщо обмін. Йому гроші повернуться після того, як отримаю , перевірю
Бубль Гум)
• 18 сентября 2022
Ответ дляЕлена Гавриш
А як це оформити?
Бубль Гум)
• 18 сентября 2022
Ответ дляЕлена Гавриш
Як замовлення через олх
Вибачте, що надоїдаю. Но можете повний цикл розповісти. Хто перший оформляє, яку ціну ставити. Хто коли відправляє, як кошти зараховуються, точніше вони не повинні зараховуватися.
Дуже дякую за допомогу.
Елена Гавриш• 19 сентября 2022
Ответ дляБубль Гум)
Дуже дякую за допомогу.
Як вже домовитесь з покупцем. Наприклад треба замінити річ на більший розмір, покупець створює оголошення з необхідною ціною, я в нього замовляю. Потім він у мене замовляє потрібний розмір. Це коли Укрпошта зараз 10-15 грн. Тобто мені обмін коштує 10-15 грн.
Бубль Гум)
• 19 сентября 2022
Ответ дляЕлена Гавриш
дякую, так і зробили.
я і покупець оформили об´яви по 200 грн, і кожен з нас оформив олх доставку. сьогодні я посилку відправила, покупець обіцяла завтра відправити. коли отримаємо посилки, то кожному зайдуть по 200 грн. тепер надіюся покупець відправить товар і відправить той про який домовлялися.
Елена Гавриш• 19 сентября 2022
Ответ дляБубль Гум)
дякую, так і зробили.
Ви на почті перевірте, чи той товар, якщо ж ні, то ви відмовляєтесь від отримання і кошти вам повертаються