Лапка• 28 сентября 2022
Юристы, помогите пожалуйста
Привет.
Подскажите, пожалуйста, могут ли меня уволить, если я писала заявления за свой счёт до конца военного положения?
Мудробаба• 28 сентября 2022
Могут (физически), хоть это будет незаконно. Но вы можете его обжаловать.
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2022
Скільки часу відпустка без збереження?якщо відсутні на роботі більше 4 місяців мають право.Мало інфо, ви заяву на відпустку писали, з наказом ознайомились, роботодавець якісь довідки від вас просив?
Зяблик протестант• 28 сентября 2022
Тут вам на протязі декількох хвилин дадуть відповідь. Відповідають всім