Не буду• 30 сентября 2022
Кому мужья изменяли? Зайдите пожалуйста
По каким "симптомам" заподозрили или поняли что вам изменяют?
Просьба писать только тех, кого это действительно коснулось, а не свои догадки.
Всем спасибо за ответы!
Мудробаба• 01 октября 2022
Ответ дляНе буду
Т.е. муж бедолажка в этой истории, а любовница сука сама налезла?
Мда уж...
А где она писала про бедолажку? Просто,представьте, есть мужчины которые стоят того, чтобы за него побороться и женщины есть разные, которые ценят своих мужей, пусть даже совершающих ошибки. Не верю, что хоть одного достойного мужика из-за измены бросила жена, только советы тут давать могут … ну ну…
Не за Будка• 01 октября 2022
Ответ дляНе буду
Действительно подозрительно. Скорее всего был секс на стороне, мой когда долго не видимся кончает за 5 мин.
Мой так всегда,до 5мин. при этом считает себя мачо.
Ситечко для мыслей• 01 октября 2022
ой автор, это так все сложно
у каждого своя история была
мой спалился с телефоном, случайно услышала и пошло поехало
у каждого своя история была
Соседушка• 02 октября 2022
Ответ дляДело было давно
да ладно, бесплатно же было
Ну не знаю, лайф и киевстар платно было но 5 лет назад, как сейчас не знаю, мне это больше не интересно)))
Потрындельница• 02 октября 2022
Мій часто бував за кордоном, але спалився не сам. Завів там інтрижку з полькою, її чоловік прочитав їх переписку і скинув скрін мені. Божився, що нічого з нею не було, полька просто хотіла, щоб її чоловік змінився, прочитавши ту переписку і почав більше уваги приділяти їхній сім´ї. Спочатку я повірила, але запропонувала приїхати і піти на детектор брехні. Не погоджувався, я зрозуміла, що є обман. Тоді сам зізнався, що зрадив 2 рази, але не з тою полькою, а з чисто випадковими дівицями. Я дууууже важко це пережила, плакала щоночі, як я не зійшла з розуму, це все бачили 2 дітей. В мене були почуття до людини, а в нього, як виявляється, вже їх не було.. Це зізнання було по телефону, думала, що він одразу приїде, щоб вибачитись, покаятись, але ні, йому було пофік. Це було мин.року в серпні, він приїхав на мій д.н.в жовтні, я сказала, щоб знімав собі окремо житло, бо після цього жити з ним не буду і щоб подавав на розвод. Зняв квартиру, був дуже холодний, приходив до дітей і йшов, зі мною навіть не поговорив, не вибачився і т.д. На розвод не подав, ’заради дітей’’ і поїхав знов в Польщу. Тоді приїхав 31 грудня на Новий рік і свята і відтоді тут (не зміг виїхати через війну). За ці 9 міс., що він тут я ні разу не почула щирого ’вибач’, ’я був не правий’, жодного разу мене не покликав десь прогулятись, поговорити. 31 серпня була 14 річниця шлюбу, навіть квітки не подарував. Скоро мій Д.н., знову нічого 100% не буде, людині я пофік. Пішов тут на роботу, злиться, що мала зарплата. Сам винен, бо я говортла давно нас туди забирати, все ’м´явся’, тепер розумію чому, в нього там були сайти знайомств (знаходила паролі, сказав, що так, реєструвався там на сайтах і спілкувався, здзвонювався з дівками. Там була свобода, нащо йому там були ми. Додому дзвонив рідко, до мене взагалі міг не дзвонити, до дітей раз в тиждень, то за щастя. Тепер тут йде з дому в 8 ранку, приходить в 11 вечора. Дітям нуль уваги і часу, мені тим більше, обзиває, матами криє. Все частіше задумуюсь про розвод, бачу, що ні я, ні сім´я людині не потрібна, він вже мене не кохає і я за зраду його ніколи не пробачу. Зарплата його копійки, 12 тис., неофіційно, тобто аліментів буде мало, а в мене вчительська зарплата 7200. Зупиняє те, що житло спільне, квартира придбана в шлюбі і не знаю, як доведеться ділити, напевно треба буде продавати.
КарамбОлька• 02 октября 2022
Ответ дляПотрындельница
Знаете вот читаю такое и думаю всегда- а вот куда любовь девалась? Была ведь... у меня тоже была...когда, казалось, без нег не то что есть, пить не смогу- дышать не смогу... а могу. И есть, и пить, и жить... только так себе уже эта жизнь, потому что пол жизни позади, возраст за 50, живу на непонятном съеме, потому что оставила ему и дочке нашу общую квартиру, только чтоб освободиться и жить спокойно. Иногда нактывает от одиночества и тоски, но одно знаю- ни за что к нему не вернулась бы...
Кашпо• 11 октября 2022
Ответ дляМуррЗилка
Вы устроили скандал только потому что мужик вышел в магазин и говорил по телефону ?ууу...думаю тут и до этого была масса поводов , просто вам по кайфу постоянно ловить мачо ))))
Я его поймала на этом. Он с феей говорил, раскрутила потом этот клубок