Дама с заначкой• 22 октября 2022

Зробила зауваження продавцю. Образилась

Забігла в рибний. Там смачний оселедець. Миє продавець підлогу. Просить - чекайте. Ок!
Помила, викрутила тряпку і вилила воду як земля. Поклала інвентар. При мені знімає рукавиці, кладе тут же на прилавок і "шо ви хотіли".
Спокійно кажу "жду поки ви вимиєте руки" з псіхами йде до раковини. Ополоснула, витерла рушником, як ота тряпка полова. При цьому приказуючи "я ж в рукавичках мила, в мене навіть руки сухі".
Кинула мені рибину, з виглядом, що я зіпсувала їй настрій. Ні тобі дякую, ні будь ласка.
У слід дивилась і читалось в мою сторону " от с*ка молода".
От чого наші люди такі?! Це ж продуктовий магазин. Чого такий пофігізм і неповага?!
harchushyn• 22 октября 2022
Ви все правильно зробили.
Вона також.
автор Дама с заначкой • 22 октября 2022
Ответ дляharchushyn
Ви все правильно зробили.
Вона також.
А що вона правиьно зробила?
А без зауваження не можна по людськи?
Доставучая• 22 октября 2022
Я на работе так же, только к нас швабра с отжимом и я не касаюсь руками ее, но просто чтобы протереть пол и взять ее в руки надеваю перчатки. Если заходит клиент снимаю перчатки и протираю руки антисептиком.
Но ещё раз утосню- у нас швабра с мочалкой и она отжимается механизмом, я ее не касаюсь
Клептоманка• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
А що вона правиьно зробила?
А без зауваження не можна по людськи?
Ви думаєте та риба чиста?) перед приготуванням все одно митимете
автор Дама с заначкой • 22 октября 2022
Ответ дляКлептоманка
Це не нормально отак мислити. З продуктами так не працюють
harchushyn• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
А що вона правиьно зробила?
А без зауваження не можна по людськи?
Вона помила руки? Помила.
Обслужила вас? Обслужила.
Хамила у відповідь? Ні

Виправте мене де я саме зробила помилку?
ДелиВерка• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
То ви ще не бачили, як працюють з продуктами. Особливо на оптових базах, де мені довелося деякий час працювати. У вас би взагалі анорексія сталася
Мост_Устал• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
А що вона правиьно зробила?
А без зауваження не можна по людськи?
Якщо б ви хотіли результату ,то ви його отримали. Руки помиті, риба куплена.

Але вам потрібен двіж. Вона його вам не дала. То ви сюди за ним прийшли.

Подумаєте над цим?)))
Клептоманка• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Ви думаєте повсюди всі так відносяться? На жаль ні. Спробуйте так попрацювати… я думаю їй неприємно це було. Якби ви ввічливо попросили, думаю і вона б дивилася на вас нормально. Але вона вам не «нагадила», а ви вже образилися
Головная• 22 октября 2022
Я так печенье и орешки со сгущенкой когда покупала раньше,каждый раз скандал за рукавицы.Она их кинет на прилавок,а потом одевает те же,деньги в них считает.Просто перестала покупать на развес
Артура Пирожкова• 22 октября 2022
Звичайно, що руки треба вимити після таких робіт. І оселедець потім брати в чистих одноразових рукавичках
Ацетилсалициловая кислота• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Без обид_ вы очень наивная
Если бы видели, в каких водах ловят эту рыбу и как транспортируют
ЯНаПэПэ• 22 октября 2022
Ответ дляКлептоманка
А ви із говна рибу підіймете, помиєте і приготуєте?
Весела бджілка• 22 октября 2022
Ответ дляharchushyn
Вона помила руки? Помила.
Обслужила вас? Обслужила.
Хамила у відповідь? Ні

Не вклонилася.
Ms. Android• 22 октября 2022
Навіщо ходити в магазини, де продавці миють підлогу?
Наверняка• 22 октября 2022
Ответ дляДама с заначкой
А що вона правиьно зробила?
А без зауваження не можна по людськи?
Работала 10 лет назад в продуктовом, если бы вы знали что и кто и какими руками там берет, как плесень с сыров смывают... в одной раковине с теми же тряпками
Артура Пирожкова• 22 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Але ж це не значить, якщо риба брудна, то можна її брудними руками брати. Чим менше гидоти врешті залишиться на тій рибині, тим краще
ЯНаПэПэ• 22 октября 2022
Ответ дляНаверняка
То может Вы и яйца не моете перед тем как разбить?
Малявка-козявка• 22 октября 2022
Автор, не очень чистые руки продавца это просто цветочки по сравнению с тем, что переживает рыба от момента улова и до вашей покупки :()
Малявка-козявка• 22 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Если яйца жарить или варить, или в выпечку бросать, то не надо мыть :) кстати
ЯНаПэПэ• 22 октября 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Ничего она не переживает. Вы хоть погуглите технологию от вылова рыбы до ее переработки и доставки.
ЯНаПэПэ• 22 октября 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Вы серьезно считаете, что яйца не нужно мыть перед готовкой или это сарказм?
Артура Пирожкова• 22 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Не мию, а для чого?
Десь чула, що треба, але не писали чому так
ЯНаПэПэ• 22 октября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Не мию, а для чого?
Фу. Я представляю как частички говна вы едите. Приятного аппетита.
Топтунша• 22 октября 2022
Ответ дляДелиВерка
В нас в маркеті в одних в тих самих рукавичках розкладає сире м’ясо і накладає людині смажені крильця.
Просто бєє.
Топтунша• 22 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Не мию яйця. Акуратно розбиваю в сковорідку і мию руки свої після яєць .
Просто не можу їх мити. Мені не приємно .
ЯНаПэПэ• 22 октября 2022
Ответ дляТоптунша
А їсти гівно приємно
Топтунша• 22 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
А їсти гівно приємно
В мене магазинні не домашні )))
На них нема
Я_канеша_извиняюсь• 22 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Кстати, я вот подумала, что ни разу не видела, чтобы кулинарные блогеры мыли яйца. Всегда с той самой магазинной картонки достают и разбивают
Топтунша• 22 октября 2022
Люди, відповідайте , хто ще не миє яйця. А то в мене зарах комплекс буде. Щучу)