Зайшла в тренди українського ютубу, там моргенштерн, ані лорак, камеді і кацапські серіали.Люди, от нащо?Є купа українського контенту, європейського, але ніт!Ніхто не дивиться тіпа, але це гівно в трендах
Результат:
вже голосів:
55 (39.86%)
Не дивилась російський контент
32 (23.19%)
Перестала дивитись з лютого
22 (15.94%)
Ісскуства впє палітікі!
22 (15.94%)
Тиц
7 (5.07%)
Дивлюсь, бо інших мов не знаю
Люди, які тицяють ісскуства внє палітікі ви і правда вважаєте низькопробне мило і моргенштерна ісскуством?
Чи просто соромно, що не можете дивитись блогерів інших країн, бо англійську не знаєте?
Муркамурковна• 24 октября 2022
Не дивлюсь, зовсім, абсолютно...
Тошнить від них, навіть не додивилась серіали, які дивилась до.
Не слухаю підамузню, вичистила все
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Лично я даже не знаю кто это, но смотрю Мужское и женское
НимогуПридуматьНик• 24 октября 2022
З 14 року не дивилась, усім знаймим постіно це доводила. Але чула у відповідь ’мы вне политики ’
Якщо ви не цікавитесь політикой, то політика почте цікавиться вами (с)
Ответ дляoboeva
Вам що, говорить Україна не зайшло?
klaraneill• 24 октября 2022
Морген же против войны, у него правда музло шлак само по себе, но мне кажется надо разделять тех, кто против (как Шевчук например), и тех, кто жопу власти лижет, как Чичерина
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Мне нравятся их юмористические передачи без политики Импровизация, Музыкальная интуиция, ОВР и тд. У нас таких нет, а смотреть целыми днями ТСН я не могу.
Ответ дляAmalpi
Нєту?Ви про львів на джипах і стендап чули?
Порхающий пончик• 24 октября 2022
Подивилась, для чесності скажу що там і українського лайна багато: Гордони, Швеці, Арестовичі, Яніни Соколові і інші кадри.
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Так это ж вы придумали такой вариант? Вы считаете это искусством?
Гитаристка• 24 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
ну ви такі маніпулятивні відповіді понаписували, що я нічого не нажала, да, це не іскуство і знання інших мов тут нідочого, бо є переклад. Менталітет підходящий, якість трохи краща нашої, та й все.
Ответ дляsnejs
Я ні.
Sweet_Dreams_• 24 октября 2022
Может кто помочь ? Смотрела в пятницу по 5 фильм в 20:00 . Французский. Не могу найти 🤦🏽♀️
Coffee is Love• 24 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Пр Львів а джипах вперше чую, це що?
Ответ дляCoffee is Love
Пр Львів а джипах вперше чую, це що?
Українські коміки
Моргенштерн смотрят дети
Я смотрю каналы красоты, но уже редко ...
сериалы их не смотрю , но не вижу в этом ничего плохого. Мы в свободной стране и можем смотреть,если хотим , это глупо и неправильно запрещать кому что думать и что смотреть , пристали к той Лорак ,нахрен вообще о ней думать ..как и о Гагариной
Красавишна-Улыбавишна• 24 октября 2022
Через день такие темы.. отвечаю раз вы так интересуетесь))) смотрю, читаю и слушаю то, что мне хочется и когда мне хочется! всё!
Друзьям не звоню, по соседям не бегаю проверяя что они смотрят и на каком языке )))
р.s. Детям сейчас читаю Ледерман на русском , а сама Л. Украинку на украинском естественно.
Татьяна-bfd8• 24 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Удалено администрацией...
Black Umbrella• 24 октября 2022
Я класно стрічку рілзів перелаштувала. Дня три мабуть періодично коли заходила, лайкала лише український контент, або укр мовою, або про українців чи з від авторів з жовто-блакитними авками. І вуаля - кацапського вже немає.
Ответ дляBlack Umbrella
Я не про те, що в рекомендаціях, а про тренди.Те, що лайкають і коментують українці
ПЛЮС-МИНУС• 24 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
так может они там дизлайки лепят и комменты отрицательные пишут. вы откуда знаете?
Black Umbrella• 24 октября 2022
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Ви спонсоруєте війну таким чином.
Black Umbrella• 24 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Я зрозуміла, просто поділилась лайфхаком, може комусь стане в нагоді.
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Це точно
Black Umbrella• 24 октября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
что такое украинский ютуб?
я смотрю youtube.com. есть ua?
Тренди формуються за геопозицією. Для жителя України одні тренди, для жителя Польщі - інші. Український ютуб - сегмент аудиторії, що знаходиться в межах кордонів України.