Olga-lyubimaya• 24 октября 2022

Хто не правий?

З родиною чоловіка погані стосунки. З його рідною сестрою ще гірші. Ми з чоловіком завагітніли через 6 років шлюбу. Батькам повідомили на 26 тижні, а сестрі на 28 (я хотіла відтягнути цей момент ще далі, чесно кажу, але чоловік захотів, то сказали) Тепер нам створили просто нереальний виніс мозку. Сестра дзвоне своїм батькам і каже, що ми скоти, що її не поважаємо і я ненавиджу і все таке.
Я дуже рознервувалась, але ми з чооовіком вважаємо, що ми маємо права говорити кому хочемо і коли хочемо. Чи ми не праві?
автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляСливочная пенка
Беременность это личное дело семьи - семья это вы и муж и ваш ребёнок уже
Мы бы на такие манипуляции с мужем не повелись, у нас выстроены границы своей семьи и их никто не может перейти
Я сама если что сестра, у меня брат женат и с ребёнком, брат мне сразу сказал, как забеременела невестка, но если бы они не сказали до родов, то это их дело, какое я имею право лезть в их семью?
Я таких сестёр не понимаю
Дуже мудро 🌺

автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляYellow berry
Сестра дзвонить батькам. А вам хто мозок виносить?
Батьки. Які кажуть, що це я не хотіла їй раніше говорити і тепер сестра почуває себе в родині «непотрібною»
автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляМастер Класс
Вы деньги на жизнь сами себе зарабатываете или от мам и пап ещё зависите? Если сами себя обеспечиваете то ничего вы никому не должны, могли бы сказать когда бы родили, ваша беременность касается только вас с мужем а не сестер и тп. Нужно ограничивать общение с такими токсичными людьми! Если вас родители ещё содержат то в таком случае нужно было планирование ребёнка с ними обсуждать, может у них нет возможности ещё один рот кормить.
Та ми дорослі люди. Живемо окремо, працюємо. Але батьки зі сторони чоловіка вважають, наприклад, що вони також ім’я мають обирати. Ще й ображаються, що я-невістка не хочу брати їх ідеї. Я просто не розумію, чому люди вважають, що такі вчинки - це нормально??? 😵‍💫🤪
автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А вы тоже не говорите своей маме,сестре до родов? Вам не кажется это странно,что ваши дети не делятся такой новостью,что здесь такого я не понимаю правда
Чесно. Якби не певні обставини, то я б змогла сказати батькам лише як родила. Це при тому, що я їх обожнюю і кожен день на зв’язку. Зараз вони в зоні бойових дій, ми з чоловіком виїздили. Я б не хотіла щоб вони поруч з вибухами хвилювались ще за мене зайвий раз. В мирний час, то вже інша історія)
автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Судя по неадекватной реакции родни поспешили говорить. Здесь важно, на чьей стороне ваш муж.
На моїй, бо він їх причуди знає давно 😭
Кубик Рубика• 24 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
На моїй, бо він їх причуди знає давно 😭
А откуда вы узнали, что сестра мужа говорила своим родителям?
Мастер Класс• 24 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
У меня есть такая тетушка которая сует свой нос куда не попадя. Когда сестра расписывалась с БМ так тете сказали уже перед росписью, возмущений было много, почему не посоветовались, дата плохая, что мы за люди такие, все в тихушку делаем. Тётя потом брала участие в свадьбе сына и внучки, и даты выбирала, и все организовывала, и заставила обвенчаться,женщина же на опыте она знает как правильно, и они тоже пожили по пару лет и развелись. Уже молчит и не лезет ни к кому.

BusinkaKiev• 24 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
Він так і сказав. Але вони вважають, що вони мають ім’я обирати дитини. Вони - сестра та батьки чоловіка. Для мене це дуже дивно. Ми обидва дорослі, навіщо поради? Якщо буде цікаво, запитаємо. Але той етап я змовчала.
Да ну не верю , что они хотят выбирать имя ребенку .. ну какой то бред . Сколько вам лет ?
автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Мені 33, чоловік на 10 років старше.
Я маю вищу освіту, роботу. Чоловік так само. Чому хтось вважає, що я маю робити так, як вони хочуть? Я агресую на них - вони ображаються 😵‍💫😭
автор Olga-lyubimaya • 24 октября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Батьки зателефонували та розповіли які ми скоти.
BusinkaKiev• 25 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
Мені 33, чоловік на 10 років старше.
Не общайтесь
BusinkaKiev• 25 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
Послушали, попрощались и живете дальше
BusinkaKiev• 25 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
Мені 33, чоловік на 10 років старше.
Просто скажите, что выбор имени -это приведения родителей ребенка . Ваш совет очень важен для нас, но мы решили иначе
BusinkaKiev• 25 октября 2022
Привилегия
Кубик Рубика• 25 октября 2022
Ответ дляBusinkaKiev
У меня такая же ситуация была, как у автора. Сообщили родителям мужа о беременности, тоже тянули до последнего, и имя тоже сказали, какое выбрали. Так свекровь попыталась раздуть скандал на тему: почему мы не спросили их мнения по поводу имени? Муж ей объяснил, почему мы не посчитали нужным спрашивать совета в выборе имени своему ребёнку. Ну.. С рождения малыша они изъявляли желание видеть его раза 3, при том, что живут в 10 минутах ходьбы.
автор Olga-lyubimaya • 25 октября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Вас ця ситуація «парить»?
Не хочуть, хай ім гірше буде…
Кубик Рубика• 25 октября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
Вас ця ситуація «парить»?
Не хочуть, хай ім гірше буде…
Коментатор поставила під сумнів вашу історію, я розповіла ще одну аналогічну. Мене не парить, я вже не в тому віці. Але якщо абстрагуватися, то дивує, які є прибацані люди)