Катька Пушкарева• 25 октября 2022
Дівчатка, хто пече тонке печиво на дріжджах?
Поділіться рецептом, будь ласочка🌸🙏🙏🙏
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
О цікаво)
Дуже смачно, повірте мені)
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
навіщо з дріжжів робити ні щось пухке, а тонке ?
Вони виходять тонкі і хрусткі. Це я в одному селі на весіллі пробувала. Забула рецепт (((
Oksana0612• 25 октября 2022
Я колись такі пекла, мене бабця навчила. Пачка масла, пачка дріжджів, стакан сметани, 2 жовтки, муки скільки забере, тісто як на вареники. Без цукру, замісити і відразу виробляти, готові в цукор пудру. Я робила рогалики з варенням з ружі. Бабця давала половину маргарин, половину смалець. Зараз не печу вже, так як дріжджів не вживаю в такій кількості.
Oksana0612• 25 октября 2022
Якщо хочете точний рецепт шукайте старі Галицькі книги кулінарні. Ольга Франко можливо.
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляOksana0612
Дякую! Жовтки варені? Я як дріжджі? Ви з цукром їх мішали чи все одразу?
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляOksana0612
Спасибі!
Oksana0612• 25 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Цукор в тісто не давати. Жовтки сирі.
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляOksana0612
Цукор в тісто не давати. Жовтки сирі.
Превелике спасибі Вам 🌸🌸🌸🙏❤️🔥
Редисочка• 25 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Превелике спасибі Вам 🌸🌸🌸🙏❤️🔥
Автор, як спечете, зробіть фото будь ласка, ніколи про таке печиво не чула, цікаво
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляРедисочка
Вийшло просто божественно! Правоа я трохи видозмінила рецепт 😂🙏
Автопортрет нурофена• 25 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
А на вкус они что напоминают? Выглядят интересно
Плету интриги• 25 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Как слоёное тесто
Редисочка• 25 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Дякую,а можна ваш рецепт 😁
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляПлету интриги
Как слоёное тесто
Не совсем. Более воздушное ир легкое
Катька Пушкарева
• 25 октября 2022
Ответ дляРедисочка
Дякую,а можна ваш рецепт 😁
Пишу. Итак - 3 стол ложки Сметаны, 3 стол ложки майонеза (щедрых ложки), где-то 70-80 грамм масла, одно яичко сырое (сбить в пену) + смешать с десертной с чубчиком ложкой сухих дрожжей. Замесить негустое тесто, чтоб было на забитое И в холодильник часа на 2. Раскатывать тонко очень, в духовку, в пудру (можете ещё потом позже в пудру какао досыпать, я так делала, тоже вкусно) и все - наслаждайтесь 🙏💛
Редисочка• 26 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Спасибочки большое 🌺🌺🌺