Меряно-перемеряно• 28 октября 2022

Боже ну невже є такі волшебние клієнти?

Це капець. Клієнта купила дитячу коляску в липні.
Клієнтка зараз в Польщі і пише що зламався візок і вона потребує ремонта. Ми відповідаємо, що сервісний центр в Україні.
Клієнт уперся що в Польщі теж є ці коляски і вимагає ремонт в Польщі. Зараз пише дурниці і вимагає ремонта в Польщі або щоб їй оплатили доставку.
Дуняша• 28 октября 2022
Це що перша істеричка у вашій практиці?))

автор Меряно-перемеряно • 28 октября 2022
Ответ дляДуняша
В цілому ні)
Але дивуватися я неперестаю.
Дуняша• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
В цілому ні)
Але дивуватися я неперестаю.
Таких чарівних багато)
Застряла• 28 октября 2022
Нехай приїздить із візочком в Україну😎
Лагшмивара• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
В цілому ні)
Але дивуватися я неперестаю.
Дааа, бывает думаешь ’меня уже ничем не удивить’, а потом удивляешься снова)))
Ответ дляЗастряла
Нехай приїздить із візочком в Україну😎
Вона не може. В неї дитина.
Кукарикуууууу• 28 октября 2022
Ответ дляЛагшмивара
Согласна. Мы продаем мебель, это объемные посылки. Пишу как-то заказчице, что она указала отделение до 30 кг, не примут такую посылку.
И она мне отвечает ’ тогда отправляйте на почтомат’)))

Це просто капець. Ну от як можна бути такими руками!!!
Ответ дляКукарикуууууу
Лагшмивара• 28 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Застряла• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Вона не може. В неї дитина.
Як вона взагалі уявляє відправку візочка, цікаво? Як буде чекати 2 місяці, поки він буде кататися туди-сюди. Чарівна пані…
Форс мажор• 28 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу

Капець.
Добрая свекровь• 28 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
я про таких говорю, как они дожили до сегодняшнего дня)))
Застряла• 28 октября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Дуракам везет🤣
Ну от знову пише, я чекаю, що будемо робити? Коляска в мене на гарантії, зламалася підьйом спинки, що тепер робити.
Я пояснюю що в Україні в сервісному подивляться та якщо це гарантійний випадок по полагодять. Вона вперлася що ні, ремонтуйте в Польші. Ну дивина
Ответ дляЗастряла
Вона це теж написала.... і написала що ми повинні їй в Польші підшукати заміну на час ремонту. Я навіть незнаю що тут відповідати
Застряла• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Напишіть, що ви пішли в ЗСУ.
Кукарикуууууу• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Вы продавец. Вы ничего ей не обязаны. Вы ей выписали гарантийный талон. Пусть обращается в сервисный центр и узнает, можно ли по гарантии ремонтировать в другой стране ( я, кстати, очень сомневаюсь, что гарантийный талон у нее с собой в Польше)
Свисток ля-минор• 28 октября 2022
Якщо вона на Марс полетіть, теж всі винні будуть?
То шліть її на йух, це найкоротший шлях порозумітися.

Краля-Галя• 28 октября 2022
Напишіть що сервісне обслуговування тільки на території України і Марсу. Доставка до Марсу один рік в одну сторону, нехай обирає.
Ответ дляКукарикуууууу
Немає талону і коробки. Вимагає ремонту в Польщі і все. Вона реально неадекватна. Коли робила покупку то більше тижня кожного дня вона телефонувала та по 2-3 години буда на телефоні. Це був капець. Потім почалися качелі з тим що сплатфть доставку і дайте знижку бо чоловік в ЗСУ... До цього казала що гроші непроблема для неї... короче. Потім навіть після покупки телефонувала по декілька разів на день просто із за якоїсь дрібниці же навіть малюк додумається
Мотылек• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
так и ответьте.. Вы покупали в Украине? Да, вот и гарантия распространяется в Украине. Точка! Все остальное ее проблемы, вообще не понимаю зачем Вы с ней общаетесь.
Гарантию давали лично Вы или производитель?
Кукарикуууууу• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Отморозьтесь да и всё. Вы ей дали информацию, что ей нужно обращаться в СЦ в Украине. Всё.
Больше вы можете ни слова ей не отвечать, имеете на это полное право.
Советчица Года• 28 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
100%
Дружная семейка• 28 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
дамаБезСобачки• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
а вона документи на свій візочок взяла із собою? чеки, гарантійку тощо? що там ще потрібно, щоб підтвердити покупку цього візочка кілька місяців тому..

почитайте десь типу Розетки, як офіційно прцює гарантія і поясніть їй, або вона звертається в сервісний центр виробника в Польщі, але з документами, або пересилає товар вам своїм коштом, ви робите експертизу, а лише тоді, з експертним висновком, щос вирішуєте з ремонтом.
Баба на горошине• 28 октября 2022
Очередная глупая декретчица )
Внесите в ЧС и все, зачем думать о таких вообще 🤷🏻‍♀️
Что она может там варнякать ещё, сидя в своей Польше? Ничего )
Потому забейте
Ответ дляБаба на горошине
Очередная глупая декретчица )
Потому забейте
Отзиви.... ну и с ними ми умеем работать
Постачальник написав що можуть в Польщі дати контакти майстра але то буде платно. Теж посмівся з неї. В мене в голові неклажається. Як такі живуть... як взагалі дожили та ще діток народили.
Мстящий за Зайца• 28 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Автор, а який бренд? Якщо якийсь нормальний, то нехай в Подьщі шукає