Брюлик в стразах• 10 ноября 2022
Які іграшки купити дитині 4-6 місяців?
Брюлик в стразах
• 10 ноября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Айфон 14, мама буде щаслива, а з нею і дитина
Я не користуюся айфонами
Брюлик в стразах
• 10 ноября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Паевскую посмотрите.
У нее есть видео что нужно ребёнку до года
Це військовий парамедик. На що саме ви натякаєте?
Стебель_березы• 10 ноября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не користуюся айфонами
Ну то лексус або теслу...якраз на виріст буде
Брюлик в стразах
• 10 ноября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Ви напевно жартуєте, але я сьогодні плужу. Не розумію жартів.
Теслу купувати після останніх заявочок Маска не буду категорично. Лексус не для мене. Нісан Рог начебто плануємо. Але це не для дитини.
Царь-Матушка• 10 ноября 2022
Музыкальные игрушки. Моему сыну нравился столик с музыкальными инструментами, ракета-сортер музыкальная, книжка с разными текстурами.
Стаська2018• 10 ноября 2022
Игрушки развивающие из фетра
Книжки фетровые с разными заданиями , игрушуи- искалочки
Брюлик в стразах
• 10 ноября 2022
Ответ дляЦарь-Матушка
Дякую. Спробую музичну.
Я ще бачила рекомендують такий кубик, натискаюти на кнопку і начебто щось вистрибує. Але завжди кидають лише малюнок і я не можу знайти, що це за кубик, де придбати. Він ніби грає теж.
Брюлик в стразах
• 10 ноября 2022
Ответ дляСтаська2018
Игрушки развивающие из фетра
Не реагує моя поки на шуршалки. Мені так подобається ними шарудіти, але не їй
Може трохи пізніше вподобає
Можете показати приклад іграшки-шукалочки? Я не чула про таку. Дякую.
Може трохи пізніше вподобає
Потрындельница• 10 ноября 2022
Візьміть коврик з дугами, на них можна чіпляти різні іграшки. Але це не надовго, бо в півроку дитина сяде. Тоді вже можна всякі музичні штучки з мелодіями купувати, гризуни, бо полізуть зуби. Можете купити щось навиріст, діти люблять колясочки возити, як починають ходити десь в рік. Піраміди, сортери, посудка.
Дивіть кідділенд, баттат, чіко- у них якісні та цікаві іграшки.
Брюлик в стразах
• 10 ноября 2022
Ответ дляПотрындельница
Дякую!