Подивилася сьогодні Жданова, де він каже, що Порошенко був тоді ЗОБОВʼЯЗАНИЙ оголосити воєнний стан і загальну мобілізацію і що рашка була так само не готова тоді вести війну, а в Криму зелені чоловічки взагалі три доби чекали, чи не будемо ми чинити опір. Провина за Крим на Турчинові, а за Донбас - на Порошенку.
Тому сьогодні я вперше відчула свою провину, що голосувала за нього в 2014, щоб вибори були в один тур. А ви відчуваєте провину?
Результат:
вже голосів:
275 (43.44%)
Не голосувала за нього
128 (20.22%)
Голосувала і проголосую ще
128 (20.22%)
Голосувала і не шкодую
102 (16.11%)
Голосувала і відчуваю провину
VivaForever• 13 ноября 2022
Ответ дляsvetla2201
не пишіть нісенітницю і не шукайте винних, у 2014 воювати було нічим, армію до 2014 знищували і грабували з 1991 року...користуючись вашою логікою, то і зараз можна Зеленського звинувачувати у початку повномасштабної війни
порохоботи це і зробили - звинуватили Зе, то шашликі, то дороги...чи не так?
Бессмертный пони• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Давайте с 2014 начнём?
А почему так избирательно ? Про бубочку ’не на часі’ ? Или он святее Папы Римского ?
fruhling007• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А мені от незрозуміло чому всім, кого не спитаєш, так би підійшов Чорновіл якого за життя називали ’надто радикальним’, але усі інші хто сповідує націоналістичні ідеї - від Яроша до Фаріон, - не підходять. Бо ’ надто радикальні’, надто пасіонарні.
А мені от незрозуміло, як можна робити узагальнення про ’всіх’, базуючись на своїй нерепрезентативній вибірці із друзів і знайомих. Пані Фаріон, впевнена, здавна має своїх досить численних прихильників.
Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Да? А как же: закончу АТО за 2 недели?
І АТО за два тижні, і хто за мене не проголосує, то на руках тих буде кров наших солдат.. Тобто не просто нереальні обіцянки, а саме найбрудніші маніпуляції з зачіпанням за живе!
Та за одне це таку людину не можна підпускати до влади
TATATA1973• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Буде балотуватися, от побачите. Це ще не кінець
Удалено администрацией...
Ответ дляMrs.Ochmonek
И долар не може коштувати більше 10 грн. и ще багато всього(((
Natatashka• 13 ноября 2022
А Жданов не хоче розповісти про розмінування Чонгару? Про заглядання в очі путіну? Про ’єслі ми видєлім больше дєнєг на армію, нам нє хватіт на дорогі’? Він же такий крутий експерт. Щоправда жодний його прогноз не справдився, але то таке
Апель-синка• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
За Кравчука і почалося все: обеззброєння України і тотальне крадівництво важливих об´єктів, його справу продовжив і вдосконалив Кучма.
к потом янека своим преемником ’назначил’. и таки пропихнули его в итоге в презы.
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Всі вони петляли як лиси хитрі, всі ті паскудні комуняки. Бувших комуняк не буває - то клеймо навіки!
Коли ще у 1991 треба було вступити у НАТО як Прибалтика.
Зрозумійте, війна - питання часу.
Поки є москалі вони будуть намагатися нас знищити. Тому що вони - дика орда - без історії, без роду, без племені. Україна - їх кістка поперек горла.
І зараз якщо підписати якісь срані ’мирні’ - то знову буде війна - через 5-10-15 років!
Тільки знищення рашки і ми в НАТО - наш порятунок.
Зрозумійте, війна - питання часу.
Нас не хотели брать в НАТО
Почитайте кисинджера, бывшего госсекретаря
Они не хотели брать в НАТО ни одной постсоветской республики
Не хотели злить медведя
Страны Балтии взяли, так как они считались временно оккупированной территорией
Я харьковчанка, меня с малычку воспитывали, что москалям доверять нельзя
Это правда
Но правда и то, что петлять лучше чем война по всей стране
Понятно, что сейчас нельзя верить лаптям и о чем то договариваться
Не хотели злить медведя
Это правда
Ответ дляNatatashka
Всралися всім ті дороги.
Без допомоги Заходу нам би і 30 річного нашого бюджету ні на що не стало.
А допомога - це заслуга насамперед ЗСУ та народу України а також дипломатів при владі. В тому числі Президента.
Треба вміти просити і переконувати. Попри недовіру, яка була завжди щодо нас.
Ответ дляchancee
Вы реально думаете, что подрыв мостов и минирование остановило бы наступление? Уточните на сколько часов.
А я не експерт. Я хочу почути цю відповідь від керівництва країни.
А станом на зараз, ’не сходиться дєбєт’.
Три місяці тому, вони розказали, що відвойовувати Херсон довго, бо там міни і укріплення, які побудували кацапи. Що повертає нас до питання, де були наші міни і укріплення, якщо кацапи окупували Херсон 25/02. Тобто, питання нікуди не поділось. Ото хай і розкажуть, ’на скільки годин’.
Ответ дляkarpenko73
Нас не хотели брать в НАТО
Не хотели злить медведя
Это правда
Не хотели злить медведя
Это правда
Якби була така робота дипломатів по всім фронтам як зараз - то взяли б. Але, нажаль, патріотичні сили були у меншості :( Комуняки перемогли.
Сраною мітлою треба з усіх гілок влади вичистити ВСІХ хто коли-небудь був членом компартії. Всіх до одного.
Ответ дляTATATA1973
Удалено администрацией...
Ответ дляpillow
Зараз дуже багатьох жителів не стало. Мирних. Які вірили про шашлики, Дійсно так ржачно?
А що вам треба було сказати??? Завтра війна, збирайте речі? Та ніхто б нікуди не двинувся! Зараз Верещук просить, щоб виїхали хоч на зиму і що? Тут тема була - хто буде їхати - 95% сказали - ні!
Mira29-c3c3• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну Зеленського ж допустили .Чи це інше?
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не виконав, а просто повторював це прекрасне гасло.
Щодо мови - то взагалі, діяв як раз проти мови. З 2015 забрати вивчення української мови і історії України з вишів - це і Табачник при Януковичі не додумався, що так виявляється можна було.
Ну реально, как в техническом вузе происходит изучение истории и мовы?
Семестр и для галочки
Может пора уже нужными предметами заполнять?
Мой ребенок в 5 классе
Обучение исключительно на украинском языке
При ком эта реформа прошла?
Семестр и для галочки
Мой ребенок в 5 классе
При ком эта реформа прошла?
Я, наверное, плохо помню, но ведь крым анексировал в феврале, а Порошенка выбрали в июне, какие 3 дня кто ждал порошенко?
По теме, в 2014 за него не голосовала, а вот в 2019 году голосовала за Порошенко, потому что устраивало то, что было сделано (прозоро, безвиз, украинская церковь) и в наших реалиях ПВО, единственное что было в Киеве
Ответ дляЕленнн
як до чого? рейтинги падають,- люди почали питання задавати.. Потрібно когось винним робити.
У Зеленського рейтинги не падають. Навпаки, заглохли всі ті Спартц із нападками на Єрмака, та й свідки Чонгара рідше виступають
Бессмертный пони• 13 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Так а кто же 5 июля в Донецк гиркина запустил?
Неужели Порошенко ? Лично за ручку привел ?
Апель-синка• 13 ноября 2022
Ответ для4мама

та при ньому б України просто тупо НЕ СТАЛО!
С чего бы её не стало? 8 лет была, армия с нуля создавалась и границы удерживались, не давали дырам расползтись дальше.
А тут пришло говорящее чучело всем рассказывать, что надо просто перестать стрелять, и азовцев разоружать требовал. А потом тупо слил Херсон и Мариуполь.
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
зато красівий мущіна (с)
и тріжди несудімий
Да, він гарний дядько був
І язик добре підвішаний
В усіх смислах
Добре зе лизав на ток шоу всяких
І язик добре підвішаний
В усіх смислах
Добре зе лизав на ток шоу всяких
svetla2201• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
ага, і ви тут гарно працюєте на рейтинг Зе...почитала ваші попередні теми і ще раз у цьому переконалась
karpenko73• 13 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сам себе і перехитрив. На щастя, не народ України, окрім невеликої частини порохолюбів
Та как раз война не при нем разгорелась...