Подивилася сьогодні Жданова, де він каже, що Порошенко був тоді ЗОБОВʼЯЗАНИЙ оголосити воєнний стан і загальну мобілізацію і що рашка була так само не готова тоді вести війну, а в Криму зелені чоловічки взагалі три доби чекали, чи не будемо ми чинити опір. Провина за Крим на Турчинові, а за Донбас - на Порошенку.
Тому сьогодні я вперше відчула свою провину, що голосувала за нього в 2014, щоб вибори були в один тур. А ви відчуваєте провину?
Результат:
вже голосів:
275 (43.44%)
Не голосувала за нього
128 (20.22%)
Голосувала і проголосую ще
128 (20.22%)
Голосувала і не шкодую
102 (16.11%)
Голосувала і відчуваю провину
Татьяна-bfd8• 13 ноября 2022
Кандидатов то на тот момент получше и не было. Порошенко выглядел самым адекватным. Поэтому люди и голосовали . У нас постоянно какой то кринж с кандидатами: женщина с косой, заднеприводный Ляшко и прочий бред. Ну и ватаны, за которых бабки полоумные голосуют)
Алина-1240• 13 ноября 2022
Жалеть о том,что прошло нет смысла,это сродни’были бы у бабушки яйки,она бы была дедушкой’
Ответ дляТатьяна-bfd8
Оце і я себе тішу, що не було кращих за нього, але від цього не легше
oksana_kseniya• 13 ноября 2022
Я же на вас впливає чиясь думка, один хтось висловив свої і думки і ви вже усЬо... ’потекли’.
Треба мати свою думкуі триматись іі, а то як в тому кіно ’ власть міняється’...
Александра333-0d63• 13 ноября 2022
Я шкодую тільки, що колись українці не вибрали Чорновола. Саме тоді наша країні пішла не тим шляхом.
А хто був опонентом Порошенка в 2014 році я вже і не пам´ятаю. Мені здається, що тоді не було взагалі гідних кандидатів.
Саме з цієї причини я також за нього голосувала, та і все моє оточення було однакової думки.
Ответ дляАлександра333-0d63
Опонентом Порошенка була Юля. То ще гірше
Ответ дляИрина 789
Не понимаю эти темы о Порошенко, зачем их поднимать? Он уже прошедший этап. По теме не голосовала за него ни в 2014, ни в 2019 г.
Буде балотуватися, от побачите. Це ще не кінець
Бессмертный пони• 13 ноября 2022
А кто такой Жданов ? Что за суперэксперт во внутренней и гео политике ?
Александра333-0d63• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Я вже теж згадала, що йшла голосувати не за Порошенка, а проти Тимошенко.
Ответ дляlus_so
Хто шо кому був винен у 14 році то таке.
Хто розмінував Чонгар? Ніхто з аналітєков не хоче щось мявкнуть? Нє? Нєуплочєно?
Удалено администрацией...
Kapitoshka-4fe1• 13 ноября 2022
Тобто, ті були не готові, а ми тоже. Но! Винен порошенко, бо став президентом в 2014? Якийсь брєд
Бессмертный пони• 13 ноября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
В неподрыве каких именно мостов ?
Ответ дляПтеродактиль
Жалею по разным причинам
Деталізуєте?
OkSemeniuk• 13 ноября 2022
На засіданні Радбезу Турчинов ставив питання введення воєнного стану. За проголосував лише він. На УП був протокол засідання - гугліть. І стенограма є.