mamaМия• 14 ноября 2022

Варіант умов миру

Почула десь в ютубчику від якогось чувака, що обговорюються такий варіант миру (одразу скажу, може це і роzійський вкид):
Вивід орків з наших земель і Придністров’я, лінія між нашою і їхньою технікою не менше 100км. Крим демілітаризується, виводиться рос флот, але статус заморожується на 7 років (після 7 років х/з, може знову референдум), за це Україна гарантує, що не вступить в НАТО протягом 7 років.
Як на мене, то це через 7 років починеться все знову?! І щось не зрозуміло про репарації , за які гроші ми маємо все зруйноване цими орками відновлювати. Як на мене, то чесно було б розбомбити пару рос міст, щоб на власній шкурі відчули те, що наробили у нас
Леска• 14 ноября 2022
Удалено администрацией...
kd_777• 14 ноября 2022
Це вкиди кацапів. Не розганяйте тут ці бредні.
Rina Kisskiss• 14 ноября 2022
Інфо війна. Тобто бред
Слава Україні
Леска• 14 ноября 2022
Мені теж цих 7 років не подобається. Снова здорова буде
мимозка• 14 ноября 2022
Удалено администрацией...
Rina Kisskiss• 14 ноября 2022
мимозка• 14 ноября 2022
Ответ дляRina Kisskiss
Зачем? Такая инфа есть и можем ее обсудить
автор mamaМия • 14 ноября 2022
Ответ дляRina Kisskiss
Чому? І що в темі не так. Про це зараз говорять
автор mamaМия • 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
Удалено администрацией...
Але це все йде від якихось рос спеціалістів, а-ля тих, хто проти війни. А українське джерело десь хтось бачив?
мимозка• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
А мені відмова від вступу в НАТО не подобається. Тобто через сім років ми знов сам на сам з кацапнею можемо битися, а вони будуть занепокоєні і зброю по краплині виділяти.
Rina Kisskiss• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
’не все так однозначно’, ага
Леска• 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
Удалено администрацией...
Якого хера тут взагалі придністровя, а не пункт про репарації?
Якого хера пункт про ненапад і гірантвї країн...десь я це вже чула, воно працює?
Леска• 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
Нас в нато і так не візьмуть , можливо навіть б ільшк ніж 7 років.
4мама• 14 ноября 2022
Пішли на х@й!
Україна - в кордонах 1991 року в НАТО.
Гаага. Репарації. Розвал педерастії на як мінімум 30 держав і ПОВНА демілітаризація. Санкції довічно щоб не було можливості озброюватись цих дикій орді.
автор mamaМия • 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Тобто через 7 років, коли ми вступимо в НАТО, а раша підзалиже рани, то можна чекати на продовження? Я вдруге це не переживу 😓
мимозка• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
Так, це з раша каналу. І я не підтримую такі умови. Крим ще можна винести за дужки, але вступ в НАТО ні! Нам потрібен захист і гарантії безпеки не такі, як з меморандумом. Нам потрібні реальні дії.
kd_777• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
А якого Жданова ви слухаєте?). )))
4мама• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
Ну от ви цією темою робите вкид - йде моніторинг настроїв.
Ще раз - на на@уй!
автор mamaМия • 14 ноября 2022
Ответ для4мама
Ще раз - на на@уй!
Ну так є чудова можливість продемонструвати свій настрій)))) і, до речі, не лише вони моніторять настрій, наші служби також.
ЮlOK• 14 ноября 2022
Ответ для4мама
Пішли на х@й!
Україна - в кордонах 1991 року в НАТО.
Згодна з вами 💯Вони стільки горя нам принесли, а і ще якісь умови. Вперед за кораблем, жаби
мимозка• 14 ноября 2022
Ответ для4мама
Ще раз - на на@уй!
Ну то й нехай промоніторять, що нам такі умови нафіг не потрібні. Там не написано, але я чула, що хуйло з шайкою отримує свободу від переслідування та звинувачень і розморозку їхніх грошей.
Леска• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
З таким сусідм постійно будемо на стрьомі вже
Може як розвалиться то можна буде видохнути
Леска• 14 ноября 2022
Ответ дляkd_777
А якого Жданова ви слухаєте?). )))
Їх багато?
автор mamaМия • 14 ноября 2022
Ответ для4мама
Ще раз - на на@уй!
Але ж ви бачите, пишуть, що вже і жадан щось ляпає по цій темі.
interior_designer• 14 ноября 2022
чудненькая тема с утра, пусть параша идет нахер, никаких переговоров в таком ключе не будет, Крым весной вернется в Украину
kd_777• 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
То кацапи такий бред придумали, і розгончють його.
автор mamaМия • 14 ноября 2022
Ответ дляinterior_designer
Це на ніч вчора перелазила в ютубі 🥺
ku4eravaku4erava• 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
А кто сказал что через семь они и раньше нападут, верить рашке -нельзя
ku4eravaku4erava• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
Так вы ж за мир ..смотрю
kd_777• 14 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Їх багато?
Судячи з того що ви пишете то так)))))).