Почула десь в ютубчику від якогось чувака, що обговорюються такий варіант миру (одразу скажу, може це і роzійський вкид):
Вивід орків з наших земель і Придністров’я, лінія між нашою і їхньою технікою не менше 100км. Крим демілітаризується, виводиться рос флот, але статус заморожується на 7 років (після 7 років х/з, може знову референдум), за це Україна гарантує, що не вступить в НАТО протягом 7 років.
Як на мене, то це через 7 років починеться все знову?! І щось не зрозуміло про репарації , за які гроші ми маємо все зруйноване цими орками відновлювати. Як на мене, то чесно було б розбомбити пару рос міст, щоб на власній шкурі відчули те, що наробили у нас
Rina Kisskiss• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
Чому? І що в темі не так. Про це зараз говорять
’не все так однозначно’, ага
Ответ дляmamaМия
Але це все йде від якихось рос спеціалістів, а-ля тих, хто проти війни. А українське джерело десь хтось бачив?
Так, це з раша каналу. І я не підтримую такі умови. Крим ще можна винести за дужки, але вступ в НАТО ні! Нам потрібен захист і гарантії безпеки не такі, як з меморандумом. Нам потрібні реальні дії.
Ответ для4мама
Пішли на х@й!
Україна - в кордонах 1991 року в НАТО.
Гаага. Репарації. Розвал педерастії на як мінімум 30 держав і ПОВНА демілітаризація. Санкції довічно щоб не було можливості озброюватись цих дикій орді.
Україна - в кордонах 1991 року в НАТО.
Згодна з вами 💯Вони стільки горя нам принесли, а і ще якісь умови. Вперед за кораблем, жаби
Ответ для4мама
Ну от ви цією темою робите вкид - йде моніторинг настроїв.
Ще раз - на на@уй!
Ну то й нехай промоніторять, що нам такі умови нафіг не потрібні. Там не написано, але я чула, що хуйло з шайкою отримує свободу від переслідування та звинувачень і розморозку їхніх грошей.
interior_designer• 14 ноября 2022
чудненькая тема с утра, пусть параша идет нахер, никаких переговоров в таком ключе не будет, Крым весной вернется в Украину
ku4eravaku4erava• 14 ноября 2022
Ответ длямимозка
А мені відмова від вступу в НАТО не подобається. Тобто через сім років ми знов сам на сам з кацапнею можемо битися, а вони будуть занепокоєні і зброю по краплині виділяти.
А кто сказал что через семь они и раньше нападут, верить рашке -нельзя
ku4eravaku4erava• 14 ноября 2022
Ответ дляmamaМия
Ну так є чудова можливість продемонструвати свій настрій)))) і, до речі, не лише вони моніторять настрій, наші служби також.
Так вы ж за мир ..смотрю