цікавить у кого були в минулому сезоні, чи не втрачає верхнє покриття пристойний вигляд ( подряпини і тд
Веселуха Муха• 17 ноября 2022
Писала одна из советчиц, что все же парят и целый день ходить в них сложно. Так же запотевают и появляются под этой резиной конденсат, приходится из просушивать.
Барбитта• 17 ноября 2022
Якщо мати одні то звичайно вигляд втрачають. В мене молочні. Але є ще багато взуття, тому мої як нові
Мексиканочка• 17 ноября 2022
Ответ дляБарбитта
Ноги потіють?