Смайлик• 22 ноября 2022

До тих, в кого довго не вдавалося завагітніти! Як підготувалися до вагітності?

В лікаря була, є проблеми . Лікують довго. Но ось мені с січня дають зелене світло. Тобто Я перестаю пити Кок по медичним показникам. І ось, фолієву кислоту Я приймаю 400 мкг. Там разом з вітаміном Д3 і йодом.
Ще потрібно до ендокринологу (там теж є проблеми). Хочу провірити що там і як в мене справи. В чоловіка здоров´я добре, що стосується спермограмми та інфекцій.
Але я ось що подумала, нервова система в останній час нікудишня. Тобто вона взагалі напевно їде кудись. Які можна приймати ліки, щоб все було гаразд з нервами? І може якось потрібно поміняти своє харчування? І взагалі як ви підготувалися до вагітності??

Дівчата не смійтесь. Просто вже сил нема. Зі мною діагноз постійно " Безпліддя 1 форми ". Начебто труби більш менш, тобто вони погані, але хоча б вже проходять . Але тепер мене не покидає тонкий ендометрій.
Хочу підійти до цього прям відповідально. Щоб з моїм здоров´ям було все гаразд. Є один фактор ще, який мене трохи засмучує. Чоловік на війні, але іноді, дуже рідко він заїджає до дому. І він я бачу засмучений що так. Тому що зараз як ніколи йому хочеться щоб в нас була дитина. Я сама через це турбуюсь. Дитина у нас бажана. Плануємо 2 роки, зараз по моїм показникам більше шанс на успіх.

Може це вже я дуже по мішана. Але і відпустити все на самотік я не можу.
Твердая валюта• 22 ноября 2022
Здайте аналіз в дільничого, він скаже, які вітаміни пропити, якщо є нестача, щоб і перебору не було, бо це теж не норм. Мені колись назначала гінеколог цвіт білої акації. В неї мама травниця дуже відома.

hope for the future• 22 ноября 2022
Не накручуйте себе, це найголовніше. Все буде, як має бути. Повірте завагітніти, це ще не все, а лише початок. Тримайте під контролем проблеми про які знаєте. Щодо заспокійливих, то порадьтесь з лікарем можливо вам поприймати Магне В6-антистрес. Ми, наразі, плануємо 5 вагітність, діагноз ’звичне невиношування’ + в останню вдалу, на перший погляд, вагітність довелося переривати через хромосомну аномалію( Чоловік теж військовий, як будемо планувати ще не знаю.. Але не переживаю взагалі, як буде так і буде. Все залежне від себе ми зробили. Інше за матінкою Природою.
автор Смайлик • 22 ноября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Мені її рекомендували теж пити. Але я не зрозуміла від чого. Це було років 4 назад. Коли почалися проблеми, але про вагітність не йшло мови. Не скажите, чому вам її назначали?
автор Смайлик • 22 ноября 2022
Ответ дляhope for the future
Дай боже щоб у вас все вийшло і ви була найщасливіша мама в світі🥰 ви вже багато пройшли, тому повинно все вийти. І щоб чоловік повернувся додому живим і здоровим) Я раніше була прям зациклина на вагітності. Зараз я трошки заспокоїлась, але коли чоловік ще бува напише таке смс, де я у нього запитую :’ Живий, все добре?! ’ А він мені в відповідь :’ Святослав - дуже гарне ім´я для хлопчика’
І мені стає дуже приємно, а потім я думаю, що не виходить. І ще й кок приймаю🤷‍♀️ вже думала не приймати останню пластину, бо мені ще аналізи потрібно потім здавати гормональні. Через місяць після прийому кок. А потім думаю, що потрібно все зробити як лікар каже. В голові кучу всього.
Не служанка• 22 ноября 2022
Ответ дляhope for the future
Ви така розумничка. Нехай Господь подарує вам з чоловіком диво - дитинку. Щиро вам цього бажаю.
hope for the future• 22 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Розумію вас, як ніхто. Все зробіть, як треба, щоб потім не картати себе. Хай у вас все вийде і Святослав (чудове ім´я, згодна з вашим чоловіком) народиться у повній сім´ї і переможній Україні. Дякуємо за ваші побажання ❤
hope for the future• 22 ноября 2022
Ответ дляНе служанка
Дуже дякую Вам ❤

Аноним Завхоз• 22 ноября 2022
Відслідковуйте овуляцію. Харчування не думаю що таку ключову роль відіграє. У Вас же зайвої ваги немає? Менше харчового сміття їсти і вже добре. Фолієва обов´язково. А щодо тонкого ендометрію Вам лікар щось радить? Ембріончику треба десь закріпитися.
Трави, якщо достеменно не знаєте для чого і чи не маєте протипоказань, краще не пити. Можуть серйозно вплинути. Ну і голову відключити (всі так кажуть, а як це зробити?).
Магне в6 антистрес приймала, для мене ефект був
Твердая валюта• 22 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Я читала багато але жодного мого аналізу я там не знайшла. В мене не вдавалося 7 років, потім викидень, а потім вона мені її прописала. І я змогла завагітніти і родити. Це давно було. Потім до неї ходили мої колеги, в кого були проблеми і у всіх народжувалися гарні здорові дітки
Твердая валюта• 22 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Тільки не назначайте нічого собі самі, прошу вас!
автор Смайлик • 22 ноября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Ой як довго. Добре що у вас вийшло, але як важко і довго. ..
Головне щоб ви і ваша родина була здорові. ☺
автор Смайлик • 22 ноября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Ні, я пройшла це ще 1.5 років назад. Все зробила собі гірше в плані жіночого здоров´я. Тому ні. В моєму житті більше нема самолікування.
Я просто якось була в травниці, вона живе недалеко від нас. Я зайшла по справах, але разговорилися і вона дала мені набір травний . Я не памятаю все, але там була калина, корні валерьянки, ромашка, мята, цвіт акації, і ще дуже багато чого. ) але я його не допила, бо стало гірше ( не за прийому), і я вже не думала ні про яку вагітність.