Чебуратор• 23 ноября 2022
Як вам пальто?
Хочу замовити на сейлі. Для прогулянок з дитиною. В мене вже є світлий пуховик. Обираю з таких. Взагалі, як ці «блискучі» пуховики носяться? Виглядає, що наче легко витерти його, якщо якась пляма від бруду,
Результат:
вже голосів:
36 (40.91%)
Не подобається блиск
34 (38.64%)
Світлий
18 (20.45%)
Темний
Мюллерная• 23 ноября 2022
Тільки не чорне. Виглядає як сміттєвий пакет. Може пошукаєте ще, не таке блискуче?
наКоблучках• 23 ноября 2022
Вони два супер. Якщо тканина з пропіткою то можна просто витерти від бруду.
Алина-1240• 23 ноября 2022
Обычное.не страшное,но и не вах какая красота))может шелестеть такой верх
ТаЕщеОптимистка• 23 ноября 2022
Ответ дляМюллерная
Ви ще добре написали:) в мене гірші асоціації.
Чебуратор
• 23 ноября 2022
Дівчата, прочитала про бренд. Створив індус, активно просував в росії. Навіть була колаборація з тіматі. Так що не варіант.
Утка_в_тапках• 23 ноября 2022
Ответ дляЧебуратор
Вже не подобаються.
Айболитная• 23 ноября 2022
Мені подобається , так як є у вас світлий, то проголосувала за темний. Але світлий дорожче виглядає