Трынди-брынди• 26 ноября 2022
Ридаю майже добу
Побачила генератор у сусіда, як він грає в комп´ютері на своєму утепленому балконі в м´якому кріслі, ще й на швидкому інтернеті через октоволокно. Через вікно на кухні побачила, як жінка його готує істи на новенькій газовій плитці кемпінгового типу, куча балонів до неї на вікні стоять. А також, через біноклю я розгледіла ковбаски сушені, чурчхелу, багато банок з соком, варення, соління й навіть ящик бренді й ящик коньяку. Ще теща ходить прибирати до нього.
Сиджу, ридаю вже сутки. Чоловік каже заспокійся, куплю тобі термос й ковдру нову. А мені ніяк, так серце болить за себе...
Ответ дляДаксо
Для етого нужно чувство юмора, у вас відомо ево нєт:)
Дякую
valleriya14• 26 ноября 2022
А в каком месте нужно было смеяться? Видимо у меня тоже нет чувства юмора
Безимени890123• 26 ноября 2022
Ответ дляopium_black
Ще глінтвейн туди налью, й напишу на картонці, щоб він бачив й заздрив мені.
І час від часу кришку відкривати, аби парок над термосом....щоб.вже напевно ридав
Ответ дляБезимени890123
А ви звідки знаєте про оту янку? Я перший раз чую. Ви її шанувальниця, зізнавайтеся.
Я теж перший раз чую. Хіба адміністрація не бачить мулітиакаунт?
Ответ дляbolidd
А мені сподобався текст ) особливо про біноклю , ржу
Дякую. Я радію, що хтось посміхається. В мене була тема про тролейбус й субару ще тут. Теж дівчатам сподобалося.
Безимени890123• 26 ноября 2022
Ответ дляKlodia
Почем бинокль брали? Не могу найти нормальный.
Раджу купити підзорну трубу. Одним оком дивитися, другим сльози лити три доби. Два в одному.
Ответ дляБезимени890123
Точна!!! Ще туди апельсин настригу, хай бачить, що смачно!!!
Безимени890123• 26 ноября 2022
Ответ дляTipo_ya
А вам кто мешал всем обзавестись
То ж не було коли! Ви думаєте, спостерігати в бінокль - то мало часу займає?
Ответ дляoboeva
Балует он вас, хотя нет, картошка дешёвая, а вы попросите из корня имбиря, выдержит ли его любовь такое испытание?
В мене є той корінь, але, я й його в глінтвейн настригу, щоб сусід пішов менятися на ковбаску
Nathalie27• 26 ноября 2022
Ответ дляopium_black
Це юмор) бо сумно останній час
Ой як смішно (ні).
Ви напевно, зі світлом і теплом, якщо розуму вистачає тільки на те, щоб так жартувати!?
Ответ дляБезимени890123
О!!! Ось це ви вірно сказали. Як думаєте, можна біноклю на трубу поміняти? Чи вона дорожча? Можливо з стаканчиком глінтвейну хтось й погодиться?
Узница замка ИФФФ• 26 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Це ж треба на такій темі тролити
Таким ник же соответствующий)
Безимени890123• 26 ноября 2022
Ответ дляopium_black
А ще, можна вікно відчиняти, наче у вас в квартирі спека нестерпна. І ви така, з віялом. І нічого, що ноги іній покрив, зате сусід ридає. Треба тримати марку.
Ответ дляБезимени890123
Звісно!!! Вмі ковбаски порахувала, записала в нотатки
Безимени890123• 26 ноября 2022
Ответ дляickpa
Да ну не может так женщине везти во всем. Там по-любому не больше 5см
І ковбаски, як натяк.
Ответ дляБезимени890123
Можна й стринги надіти тоді, щоб наверняка. Тільки є шанс, що його жінка буде кидати каміння мені в вікно
Ответ длянова_Я
Копчені? точно? чи, може, сиров´ялені?
Там різні смаки. Я би як заступила їх зубами
Безимени890123• 26 ноября 2022
Ответ дляopium_black
Я зараз трохи не в курсі,які котировки підзорних труб на світових біржах. Вибачте.