Цыпка• 27 ноября 2022
Слабкість та головна біль
Дівчата,як ви на цьому тижні.
В мене щось пішло не так. Кожного дня болить голова. Прокидаєшся як розбита вся.
Я вже фіг його може погода впливає так.
Як ваше самопочуття?
Я вже фіг його може погода впливає так.
Як ваше самопочуття?
Цыпка
• 27 ноября 2022
Ответ дляФенте Фря
П´ю шипучий аспірін в таких випадках
Я спазмалгоном спасаюсь. Але не завжди бере останнім часом.
Шипучій аспірін краще якщо понижений тиск,наскільки я пам´ятаю. В мене склонність до підвищенного
МамОмужа• 27 ноября 2022
У мене серце болить цей тиждень. То давить, то дискомфорт, то болить, то тарабанить. Не знаю, з чим пов´язано, дуже не хочу йти до лікаря, бо такий сімейний, наче милостиню в нього просиш
Чудо в декрете• 27 ноября 2022
У меня вчера и позавчера голова кружилась при вставании. Давление в норме, все в норме. Есть проблемы с шеей, видимо от неё и узкие сосуды у меня.
Цыпка
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
В мене така сама проблема. Чим спасактесь окрім зарядки доя шиї?
Чудо в декрете• 27 ноября 2022
Ответ дляЦыпка
Да мне зарядка не помогает, делала по Шишонину и только хуже было. Ношу воротник в момент обострения, мажу йодом и меноыазином шею
. У вас тоже голова кружилась вчера и позавчера?
Цыпка
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
З ранку так,а взагалі болить.
Я на аплікаторі ляпеко лежу,роблю масаж плечей та спини м´ячиком( є відео як робити на каналі Куркуріної Анни). Спазмалгон мені розширює сосуди і стає краще,але останнім часом повністю біль не прибирае(
Чудо в декрете• 27 ноября 2022
Ответ дляЦыпка
З ранку так,а взагалі болить.
У вас тоже бывало голова так кружится что казалось можете упасть?
Цыпка
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
5 років тому ,я пройшла лікарів 30 різних з надією що допоможуть. Було таке,що я сиділа,а перед очима все пливло,коли йшла,не відчувала чи ставлю ногу на асфальт. Тиск стрибав жахливо.
Від головокружіння спасав Бетасерк. Все інше поборов спорт та відпочинок
Дуже круто плавання,воно реально спасае. Зараз з цим тяжко, нажаль
Я почала бігати. Бігла і боялася впасти,але бігла. Мені допомогло. Потім займалася вдома.
Іншого способу побороти цю проблему не знаю(.
Вітамін В в мене викликає розацею,мені його приймати не можна