Organic• 10 декабря 2022

Ситуація з блогером

Коли ще не було таких проблем зі світлом я для свого магазину замовила рекламу у блогера в інстаграм. Тоді були у нього гарні перегляди в сторіз і я заплатила не маленькі гроші за рекламу. Тепер же світла немає і перегляди зменшились в декілька разів, реклама не зайшла і взагалі не відбила свої гроші.
Це я так думаю, що це через те, що немає світла.
Як вчинити у цій ситуації?
БезВзяток• 10 декабря 2022
Ніяк
А блогер вам чим завинив?

Stepa_nida• 10 декабря 2022
Ви співпрацювали за контрактом чи на усних домовленостях?
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ дляStepa_nida
Просто за домовленістю.
месяцкие• 10 декабря 2022
Не думали, что проблема не в блогере или отсутвии света?
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ дляБезВзяток
Ніяк
А блогер вам чим завинив?
Ніби й не завинив. Це я так думаю, що через світло. Знаю, що деякі блогери роблять знижки зараз на свої послуги.
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ длямесяцкие
А в чому?
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2022
Якщо блогер зробив роботу добре, прорекламував, але не зайшло аудиторії, мало переглядів, переходів в магазин та покупок, то які питання до блогера? Причин може бути маса. Можливо ви нецікавий магазин, неякісний, неактуальний товар, або відсутність у людей грошей, інтересу і т.д.

Stepa_nida• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Просто за домовленістю.
Тоді вимагайте виконання домовленостей.
Якщо домовленість - виключно показ реклами, то все, блогер виконав свою роботу.

Якщо домовлялись про показники охоплень і активності, то можна спробувати апелювати реальними показниками. У випадку ігнору - відгук про блогера на всіх профільних майданчиках.
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я знаю про це. Але я не перший раз замовляю рекламу, раніше все було нормально.
Stepa_nida• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
А в чому?
Багато нюансів, які можуть бути як на вашій стороні, так і на стороні блогера.
На вашій:
Чи коректно вибрали блогера (за аудиторією)
Чи упаковано профіль зі зручною навігацією та естетичними фото
Чи легко знайти рекламований товар чи послугу

На стороні блогера:
Чи в блогера тепла аудиторія, чи нагнана гівевеями
Чи гарна подача (відповідає тз)
Чи доречно вибрано час (коли найбільші охоплення реклами та сторіз)
Стриптизерка• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Вот искренне не понимаю,зачем?Зачем вам реклама у этих чудиков,если с помощью таргета вы можете охватить большую аудиторию?
БезВзяток• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Думаю, це заздалегідь проговорюється
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Ну напишіть блогеру, що реклама себе не виправдала, можливо зробить вам знижку якусь.
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ дляСтриптизерка
У мене таргет не заходить. Або я його не вмію налаштовувати.
CookVika• 10 декабря 2022
Якщо ви обговорювали мінімальні охвати і вони не виконані то звісно пишіть блогеру.

Зазвичай блогери не гарантують охвати чи переходи ( нажаль)

Хто це?
Ви в топ блогерс відгук наришіть, але спочатку блогеру напишіть
Стриптизерка• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Ну если вы не таргетолог,конечно же,что не умеете.Там столько финтов.Откуда вам про них знать,если вы не практик?Или вы учились у идиотов типа Яна Иванова и подобных,которые никогда в жизни никого не вели,но вжухивают свои недокурсики?
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ дляСтриптизерка
Я ні в кого не навчалась.
Я не в теме• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Так вы сидите и думаете, как теперь выбить из него скидку?
Невидимка Майя• 10 декабря 2022
Якщо блогер виконав всі свої що зобов´язання у повному обсязі, то певно нічого.
Проте зараз блогери накручують підписників і у них неактивна, не жива аудиторія. А при ціноутворенні показують перегляди своїх сторіс, що фактично не відповідають дійсності. Вони скидають вам статистику з припустимо 10 тис перегляді і 3 тис переходів, а по факту пшик. Це стосується всіх блогерів неорганіків. Недавно одна блогер розкривала цю тему. Вона органік з хорошою віддачею. Але реклама не зайшла, не правильно оцінила свою аудиторію. Відповідно магазин не отримав бажаних продажів. Блогер повернула кошти, так як реклама була не ефективною. Тому попробуйте обговорити ситуацію.

Наездница• 10 декабря 2022
Никак
Никто не гарантирует результат

Я тоже вложилась в рекламу+товар пришло 7 чел
Стриптизерка• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Я ні в кого не навчалась.
ахаха,тем более.Вы даже не подозреваете о множестве неочевидных штук.
автор Organic • 10 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Никак
Никто не гарантирует результат

Скільки коштувала реклама?
Наездница• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Скільки коштувала реклама?
Наездница• 10 декабря 2022
+ товар, пересылка
Потом была реклама по бартеру, пришло 100+ и девочка лучше прорекламировала
Наездница• 10 декабря 2022
Ещё, честно, бесят блогеры, которые не берут странички где меньше 1000,2000 подписчиков, при этом не понятно выстрелит их реклама или нет
Стриптизерка• 10 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Скільки коштувала реклама?
вот реально,эти блохеры неплохо так навариваются за счёт не очень умных людей,у них всё в шоколаде - губысиси,салоны красоты для таких же ущербных.Вы бы видели,как сашабо рассказывала,какие профи у неё работают в салоне,ну а шотакого?Я же у неё делала,значитт Ок.А сейчас все поголовно откачивают свои губени -бо,алхим
КтоЕслиНеЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
що означає органік у такому контексті?
Наездница• 10 декабря 2022
И ещё, многие блогеры вообще не имеют идеи для рекламы. Их интересует только товар, который они хотят и считают, что просто упоминание магазина это и есть реклама
Реклама- это маленькая история
CookVika• 10 декабря 2022
Ответ дляНаездница
😂😂😂

Це ж гарантія для блогера що вам є що втрачати.

От вас прорекламували, а ви зникнете з грошима підписників
Невидимка Майя• 10 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
що означає органік у такому контексті?
Блогер до якого аудиторія прийшла сама, не через гіви і розіграші. Таких мало і це не мільйонники. Але аудиторія жива, активна, не боти.