Мона_Лиса• 11 декабря 2022

Підкажіть, чи сидить на мені спортивний костюм?

Приміряла я костюм, хотіла оверсайз, у магазині лишився тільки S, мені в штанах трохи не сів розмір, не розумію чи добре чи треба менший/ більший.
Фото зробила, прикріпляю.
Подумала, що все ж треба М, знайшла їх на оф сайті.
Порекомендували на мої параметри хс, а у наявності лише М, бо стара колекція.
Що порадите? Брати С? Чи м? Чи шукати лалі?
автор Мона_Лиса • 11 декабря 2022

Уходя дверю не хлопать• 11 декабря 2022
Я звичайно вибачаюсь, але як на мене-він жахливий. Ще й верх підстріляний такий, куди в такому зимою?
автор Мона_Лиса • 11 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Він не утеплений, я думала на весну)
Мені прямі фасони не йдуть
Але фактично цей розкритикували, тому йду шукати ще)
Руда ліса• 11 декабря 2022
Что-то не то, талия слишком низко что-ли
Алгонавт• 11 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
Він не утеплений, я думала на весну)
Мені прямі фасони не йдуть
Тут кофта на Вас не села. На модели хорошо, а на Вас подстреленная.
П.С. Если Вы будете сюда каждый раз писать, и спрашивать тут совет, Вы себе ничего не купите...тут критикуют 99,9% всего)))
Разумная Губка• 11 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
Ось ще фото.
У мене завжди були в обліпку, а бедра 85см, мені важко підібрати розиір, бо верх хс-с, а низ М
Наш укр бренд обзор, ціна 1.800
ну и цена
Разумная Губка• 11 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
От і я дивлюсь, що щось не так.
М може сісти ще гірше(
Жаль що не модна приміряти
Да тут всё не так просто другой костюм ищите

Разумная Губка• 11 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
Він не утеплений, я думала на весну)
Мені прямі фасони не йдуть
В январе будут распродажи. В резервед были очень качественные костюмы летом. 400 грн верх, 200 низ. Там чистый хлопок. По качеству ещё pull&bear норм были. Я себе летом костюм искала все магазы обошла
Разумная Губка• 11 декабря 2022
Ответ дляАлгонавт
Неправда. Хвалят тоже.
Джавеліна• 11 декабря 2022
Розмір Ваш. Крій - справа смаку.
автор Мона_Лиса • 11 декабря 2022
Ответ дляРазумная Губка
Дякую) почекаю)
Рожки-да-ножки• 11 декабря 2022
Такой страшный несуразный
Петросянша• 11 декабря 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Настрочено, бо зекономили на рібані і зробили манжети і пояс з товстезного футера. Очевидно, що і футер буде низької якості, якщо економлять на такому дріб‘язку.
Ага, я по оцих товстезних манжетах і талії впізнаю погані швейки