ЯНаПэПэ• 13 декабря 2022

Повернути книги в магазин

Дівчата, можливо в когось була ситуація з поверненням книги? Прочитала, що по закону друкована продукція обміну і поверненню не підлягає. В мене сьогодні вийшла дуже дурна ситуація, я в гіпермаркеті брала дітям на подарунки велику кількість книжок. Книжки з однієї серії з великими згадками, вся серія зі знижкою крім другої книги. Стояли вони на вітрині так, що цінники було видно лише на двох. Лише вдома до мене дійшло, що я за ці книжки переплатила. Розумію що навряд чи мені вдасться їх здати, щоб обміняти на акційні, але може хтось-щось порадить. Тільки не треба писати, що сама лохушка - я це і так знаю(
Мстящий за Зайца• 13 декабря 2022
Ні, неможливо. Я так в ашані купила дві книги одного автора , з різними обкладинками, а вони однакові виявились, не взяли в мене книги, хоча вони були у плівці.

автор ЯНаПэПэ • 13 декабря 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Блін і в мене Ашан(
НашлаПерепискуМужа• 13 декабря 2022
Книги не меняются. Разве что на продажу выставить.
побольшомусекретику• 13 декабря 2022
Нет конечно...
автор ЯНаПэПэ • 13 декабря 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Нет конечно...
Я так і думала, дуже шкода( Головне, що дві з них я перевірила на сканері, і за законом підлості, то були акційні книги.
Бензопирен• 13 декабря 2022
Выставьте на олх, хорошие книги, тем более новые, олх доставкой покупают охотно.
автор ЯНаПэПэ • 14 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Я взяла велику кількість, да і ціна вийшла зависока без акції.

Бензопирен• 14 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Тогда раздаривайте знакомым. По закону печатные издания не подлежат обмену и возврату. Новые книги можно продать по цене новых, а не по 50 грн