Тень льва• 16 декабря 2022
Українське взуття DeMark, за 2 тижні розлізлися чоботи.
Купила чоботи, 3270,порозклеювалися два чобота по периметру, віднесла їх в магазин, зробила продавець фото, каже менеджери будуть вирішувати ремонт чи повернення коштів. За 17 днів експлуатації, при тому, що зими ще не було, за такі гроші я на ремонт не згідна, як гадаєте, є ймовірність що мені кошти таки повернуть?
Мальчун-задирун• 16 декабря 2022
Шансов мало.
Потому я покупаю только проверенные марки.
Наши производители - часто неизвестно что. Запросто низкокачественный китай
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Шансов мало.
В мене не стандартна нога, важко щось купити(((
Антонина матушка• 16 декабря 2022
Ответ дляТень льва
Купите Ugg ботинками на распродаже. Они подойдут на любую ногу, а по цене будут столько же.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Я онлайн не вгадаю з розміром. Вже шо є те є
Бабка в тапках• 16 декабря 2022
Гарантия на сезонную обувь сезон. А возврат вы можете требовать только 14 дней
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
Вони повністю розлізлися, за 17 днів
Бабка в тапках• 16 декабря 2022
А сейчас вот пока ремонт вы в чем должны ходить? На это давите что надо уже сейчас обуться тогда может и деньги отдадут
Антонина матушка• 16 декабря 2022
Ответ дляТень льва
У них есть половинчатые размеры, а те, которые на шнурках, подойдут на любой подъём. Мне жалко ваши деньги и ваши ноги.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
Казала, так і казала, справді не маю що взути. Мають перезвонити.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Я дивилася на сайті, 6000+ було, зажала. Думаю що з цими робити, не хочу клеяних за такі гроші (((
ТрубоДурочка• 16 декабря 2022
В схожому випадку мені повернули кошти але це було 13 днів з дня покупки і взуття New Balance.
Але в магазині заповнювала заяву, де вказувала саме повернення коштів. І продавцям дала зрозуміти, що на ремонт не погоджуюсь. Чекала 10-12 днів.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
В мене зломана рука, писала заяву мама, також вказала що на ремонт не згідна. Я б грамотніше написала, але вже)))
ТрубоДурочка• 16 декабря 2022
Ответ дляТень льва
В разі, якщо повернути кошти відмовляться я б віднесла на ремонт до хорошого майстра, щоб зробив добротно. Всерівно зиму потрібно відходити.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Вони порозклеювалися по всьому периметру, а де каблук то палець проходить. Один чобіт взагалі ппц, другий пів біди(((я хз шо там ремонтувати?!
ТрубоДурочка• 16 декабря 2022
Ответ дляТень льва
На сайті відгук залишіть, бажано з фото.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Перше чекаю їхньої відповіді, а далі піду в рознос по всім сайтам)))
Бабка в тапках• 16 декабря 2022
Читайте закон про захист прав споживачів, про взуття там окремо гарантійні зобов´язання.
Тень льва
• 16 декабря 2022
Ответ дляТарабарщина
Покажіть будь ласка які вони ?
Не маю фото, лишила в магазині.
ДаЗдраПерма• 16 декабря 2022
Ответ дляАнтонина матушка
И будет счастье в растоптаном гавнодаве