Я вже створювала тему але зараз це остання краплина напевно.
До війни зробила замовлення на взуття та одяг. Потім посередник вийшла на зв´язок і повідомила, що товар отримала, виставила рахунок ща вагу, я його оплатила і так як ми обидві в іншій країні але в різних містах то домовилися, що її родичі передадуть посилку перевізником, а потім в Чехії вона її перешле поштою мені.
Ну от тут і почалося. Кошти вона всі отримала і почалися обіцянки. То вона працює, то батьки не змогли відправити, то дитина захворіла, а тепер дуже круто прикривати, що немає світла. Не має світла 4 місяці!!!!! Всі скріни зараз додам. Що робити?
Непонятно• 16 декабря 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Ні. Треба? В мене перший раз таке.
Треба обов´язаово. Чотири місяці не два тижні
Ответ дляНепонятно
А як їм писати?)
Ответ дляНепонятно
Дякую, написала їм. Але якщо вона не планує працюваьи так більше то їй всерівно на відгуки....
Сусановна• 16 декабря 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Зробіть окрему тему по роботі посередника на форумі, можливо підтягнуться ще ошукані нею замовники, які до цього дня не отримали своїх замовлень. Впевнена, що такі є в цього посередника, судячи по ситуації яка склалась у Вас.
Тоді буде можливість подати колективну заяву на цього посередника у банк та поліцію, що може вплинути на її подальші дії, та знайде як повернути усім ошуканим замовникам гроші.
Хоча, судячи з поведінки посередника, Ваші гроші вона вже розпустила на власні потреби, прикриваючись війною та дітьми.