Фисташковый кокец• 24 декабря 2022

Вот я сейчас худею- благо не работаю, а потом как?

Пока временно не работаю. Взялась за свой лишний вес.
Занимаюсь упорно, в зал хожу ежедневно.
Результаты радуют

НО!
Вот выйду я на работу, я же не смогу дальше каждый день бегать в зал и отдельно себе готовить от семьи?
Атаманша• 25 декабря 2022
Я ходила до або після роботи, і мені на кухні всі допомагали, вірніше, мені готував чоловік, я не працювала на кухні

автор Фисташковый кокец • 25 декабря 2022
Ответ дляАтаманша
Після роботи з дитиною б набутися.
Сумую за нею.
Атаманша• 25 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Після роботи з дитиною б набутися.
Сумую за нею.
Година в залі це не багато, вам іхати чи шашечки😂де всі ваші помічники. Я коли віддала трьох дітей на літо баьусям, таку собі талію на танцях забубенила! Ніколи такої не було. І все після роботи або до
Ответ дляАтаманша
У мене немає бабусь.
І чоловік працює ненормовано(
Галябалована• 25 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
У мене немає бабусь.
І чоловік працює ненормовано(
Тоді звідки зайва вага?
Ответ дляГалябалована
Тоді звідки зайва вага?
Від сидячої роботи і браку часу на себе
Идущаяповолнам• 25 декабря 2022
Ответ дляАтаманша
А які танці?))

Атаманша• 25 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
У мене немає бабусь.
І чоловік працює ненормовано(
Розумію, тоді сідайте і розписуйте собі рлзклад в по ньому шуруйте, дітя може і в спортзалі побути, я колись так ходила, може є дітячі групи. Або бігайте вранці, поки всі сплять
Галябалована• 25 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Від сидячої роботи і браку часу на себе
Значить мало активності, в мене 2 дітей, робота,нема часу на зайву вагу
Атаманша• 25 декабря 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
А які танці?))
Сальса, бачата
Кривая спроса• 25 декабря 2022
Я наоборот, когда работаю, худею. А дома что-нибудь жую))
Lennochka• 25 декабря 2022
Я вообще в зал не хожу, минус приличный.
Мама Чели• 25 декабря 2022
Автор, це сумна правда життя офісного працівника.
Можна робити подвиг щодня, вставати о 5-тій на пробіжку чи в зал, готувати собі окремо і сімʼї окремо, обідню перерву використовувати для пішого проходу, ввечері доглядати дитину, вночі доробляти всі побутові справи, але це все дуже виснажує наш організм і можна просто зламатись через пару років.
Вихід - робота на себе, фріланс. Або ж кілька років угробити на керівну посаду, стати таким спеціалістом, який веде загальну концепцію, делегуючі основну масу роботи виконавцям.