Манка Я• 28 декабря 2022
Замовлення з Next Британія
Хто знає, чи можна замовити з британського (не українського) Next через Нову Пошту? Намагаюсь зареєструватися, ввожу адресу, телефон і тд, які надає Нова Пошта, але отримую помилку "реєстрація за цією адресою неможлива"
Кашка-маняшка• 28 декабря 2022
Я пробовала, а мне потом написало что превышено количество возвратов по этому адресу, заказ невозможен. Ну напишите нп напрямую уточните, может новый адрес дадут.
А почему Украину не хотите заказать? Не сильно вы сэкономите, нп шоппинг же за вес возьмет деньги, там минималка вроде от 10 долл.
Манка Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
на Британському зараз sale, на українському його немає
Кашка-маняшка• 28 декабря 2022
Ответ дляМанка Я
Да, но если вы подсчитали что вам выгодно за вес заплатить и по курсу выгодно, и будет ли конвертация и в каком размере, то пробуйте. Мне кажется, проще посредника найти уже.
Я пыталась только потому что тогда к нам не доставляли.
Манка Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Можливо
але 50-60% знижки виглядають досить привабливо. Посередників не люблю, якщо не знайду можливості оформити самостійно, то вже замовлю на українській версії сайту