Глас_Народа• 02 января 2023
Порадьте як почати похудання з 110 кг
Порадниці, мирної і спокійної ночі.
Сьогодні певно якась зірка на небі про лишню вагу.
Сьогодні зранку зважилася і побачила на вагах за 2 роки + 20 кг.
В декреті 2 роки.
Коли дитина засинала і до цих пір у мене ритуал чай з смаколиками.
Коли почалася війна, люба тривога у мене жор, таке у мене зампокійливе.
На Новий рік вирішила одягнути класичну куртку, яку рік не одягала і не влізла.
Сьогодні коли чоловік пішов з дитиною на прогулянку, вирішила зважитися.
І після цього цілий день реву.
З юності я як то казали пишка з товстою кісткою.
Весь час себе коетролювала і вага трималася 80 кг, при моїх 168 см.
Виглядала більш менш достойно.
Зараз це ходячий надувний шар.
Після зважування вирішила знову контролювати себе і не їсти солодкого, і порцій тазіками.
Но не змогла. Ввечері наперлася олів´є з голубцями. А коли дитина заснула чай з тістечками.
Не дай Бог буде тривога, знову потяне на кухню.
Дівчата, у кого є досвід схуднення такої ваги, порадьте будь ласка що робити, що їсти, як себе стримувати від пережорів?
Щиро дякую всім хто відгукнеться.
Мені 35 років.
В декреті 2 роки.
І після цього цілий день реву.
Виглядала більш менш достойно.
Зараз це ходячий надувний шар.
Щиро дякую всім хто відгукнеться.
Мені 35 років.
Не гавкаю- но охраняю• 03 января 2023
Напишу від себе.
Дійсно вище написали прекрасні пункти.
Але про навантеження - з вагами НІ. Доки не схуднете до 80кг не можна скакати, бігати і тим більше качати м´язи з великою вагою, бо станете ще більшою із-за того що під жиром нарощуватимете м´язи.
Тільки вправи без вагів в одному підході до ’не можу більше’. Бо вправи допомагають при схудненні підтримувати тіло в тонусі.
Зараз тільки харчування на дефіцит калорій. Але поступово. В тарілку побільше овочів. Вони, повірте мені!, гарно насичують, дають вітаміни та мікроелементи.
І не важливо коли ви останній раз поїли, важливо чи не перевищили ви свій денний калораж. Просто відкрийте таблиці з калоріями , порівняйте як відрізняється м´ясо запечене і така сама вага м´яса в клярі смаженого на олії.
Коли ви зрозумієте і навчитеся здоровому харчуванню , кількість калорій знизиться в 3рази. І діло піде до схуднення.
Дійсно вище написали прекрасні пункти.
Весотехник• 03 января 2023
Ответ дляСоседушка
Вище написала, вага у мене була трішки менша ніж у автора. Спорт дав поштовх не їсти ввечері, а загалом раціон не мінявся, але я й не їла нічого ’забороненого’ постійно.
Зараз зі спортом важко, вага за декілька років повернулася. Ну в мене й лікарі розводять руками, за аналізами й клінічними проявами в мене виходить замкнене коло.
Так не есть запрещённого и вечером это уже большое дело. Я из категории людей - понюхал шоколадку и уже поправился, но, если, не есть после 18, никакого алкоголя, пять раз питаться и пить много воды, то уже результат будет. И сон! Нужно спать
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляЛгин
Автор, ешьте строго 3 раза в день. Завтрак обязательно, плотно: чтобы были жиры, углеводы и белки, чай. Т.е сыр, хлебец с маслом, рыба красная, кусок мяса или яйца. Обед тоже обязательно жиры, углеводы, белки. Ужин не позднее чем за 5 часов до сна. Желательно легкие белки: рыба, морепродукты с зеленью. Фрукты кушать только после еды и не позднее 16:00. Полностью исключить на период похудения только: белый хлеб, выпечку, конфеты, молочку (по возможности). Добавить магний б6, рыбий жир, витамин Д.
Физические нагрузки, если вы не дружите со спортом, то ходьба и утренняя зарядка 15 минут в день. Утром на тощак стакан теплой воды, за 20 минут до еды. Т.е выпили воду, зарядка, потом завтрак.
Вот такие рекомендации мне дали. После Рождества начну.
Со всем согласна, кроме ужина за 5 часов до сна. Это очень много. Зачем так изводить себя голодом? Точно возникнет соблазн что-то укусить сладкое до сна. Организм не должен быть в стрессе. Начинайте сейчас, зачем ждать Рождества? Еще хорошо семя льна пить натощак - размолотая ст.л. на кофемолке и залитая кипятком.
Глас_Народа
• 03 января 2023
Ответ длялюбименькая
пишите-спрашивайте
то я там отвечала за операцию о своем опыте
резекция желудка (бариятрическая операция) называется
но она недешевая немножко
скільки це не дешева?
а як саме прохидить операції? я маю на увазі що оперують.
Лгин• 03 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
мне норм, у меня получается ужин в 6-7 вечера + 5 часов это 11.
я начала со спорта уже, но к примеру вчера к нам пришли гости я пила алкоголь и ела, ну до Рождества гости у нас часто будут. так что с алкоголем будут срывы
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляЛгин
Ваш вес-рост-возраст?
Не гавкаю- но охраняю• 03 января 2023
Ответ дляСоседушка
І в мене те ж питання - чого всі вчепилися в те авокадо, ніби інших продуктів нема? Хіба це панацея?
А мені подобається . Бо в ньому такі корисні для жінок жири , одразу там де білок , вітаміни, мікроелементи - поцікавтесь. Для людини яка худне супер. Тим більше якщо це смачно!
Ато давляться рисом без солі і сидять на гречці, купують обезжирені продукти (жіночим гормонам хана) - вбивають здоров´я. А авокадо СУПЕРПРОДУКТ. Звичайно , можна без нього. Є риба, є сир, можна омлети смачні їсти, сало в кінці кінців.
Просто потрібно вже перестати реагувати на це слово ’авокадо’. Бо нема в ньому поганого нічого. Тільки смачно і корисно!
Атятя_тётя• 03 января 2023
Ответ дляПуки-куки
Це взагалі не залежить. Вона мало рухається або великі порції. Їм солодке після кожного прийому їжі і в ночі також. Хоч обвжрися, якщо робиш за день 20-22 тисячі кроків гладшати не будеш.
Ну якщо робити 20 тис кроків і їсти менше 2000 калопій то так, але ж ми не знаємо який калораж в автора, може вона 5000 наїдає, тоді і 22 тис кроків не допоможе
Глас_Народа
• 03 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Автор, моїй подрузі 37, вона зараз на 8- му міс вагітності і важить 57 кг, набрала лиш 5 кг, і ви думаєте їй не хочеться солодощів чи поїсти перед сном, тим паче є виправдання бо вагітна ж, та ні, все відварює і рибу їсть і курку і творог, але рахує калоріі і стежить за собою і десерти ПП готує.
Так що тут все в ваших руках.( Не для осуду написала, а для мотивації)
я в період вагітності схудла.
до вагітності була 89, в родзал зашла з 88.
Атятя_тётя• 03 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
Автор, очень важно высыпаться. Не меньше 8 часов в день. Не считаю правильным есть завтрак после 4 часов после пробуждения. Этот совет подойдет скорее для очень худых дам. С вашим весом нельзя бегать, убьёте колени. У меня рост 174, вес 96..до фига тоже. Подбираю себе комплекс упражнений и отказалась от перекусов и фруктов. Молочку нельзя (немного сливочного масло и сыра можно). Фрукты и молочка вызывают брожение и отеки. Можно и нужно макароны твердых сортов. Вам нужно сдать развернутый анализ крови на гормоны, витамины. Ем 3 раза в день. В перерывах вода только. Чай и кофе - тоже еда. Хотите фруктов - можно и нужно в очередной прием еды. Категорически противопоказано есть фрукты ао второй половине дня.
Чому не можна Фрукти в 2-й половині дня? А якщо це яблука, які замінюють вечерю( до 18)?
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляЛгин
Сравнивать 70 и 110 при почти одиковом росте не стоит. У Вас практически вес в норме. Тут у автора больше 40 кг лишнего. Несравнимые вещи, поверьте.
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Нельзя. Вызывают брожение. Можно и нужно овощи после 16 - клетчатка и белок.
Лгин• 03 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
я не сравниваю, ни в коем случае. Автор, спросила совета, я ей подсказала рекомендации которые дали мне. Может ей поможет, ничего сложного нет, четкие правила, которые легко соблюдать.
Глас_Народа
• 03 января 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Те, що ви вдень нормально не їсте, це одна з ключових проблем, яку треба змінювати. Скількі вашій дитині? Навіть з дуже малою дитиною можна нормально поїсти. Я в усякому разі їла, бо не можу, якщо не поїм. Снідала з малим на руках, але снідала. Обід брала на денну прогулянку в судочках. Як би там не було спосіб знайти можна. Якщо ви нормально не їсте, то і дитина не буде нормально їсти.
Ще ви пишите, що для вас їжа як щось заспокійливе. Спробуйте замінити вечірній чай зі смаколиками, на щось інше, що вам подобається і відволікає від тривог - цікавий серіал, книжка, рукоділля, подумайте самі.
Я плюсую марафон зі схуднення, бо там у вас буде мотивація і психологічна підтримка
дитині 2 роки
Пополняю_Карму• 03 января 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ой, вспомнила как подруга сидела на диете и муж за компанию с ней , она минус 2 кг, он минус 10 😂, хоть веса лишнего у него меньше
У меня с мужем так было. Мужчины действительно быстрее худеют.
Не гавкаю- но охраняю• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
скільки це не дешева?
Автор, ну от не шукайте легких шляхів. Бо це погана, дуже погана порада. Не будьте , вибачте, дурною.
Просто не їжте кілограмами тістечка. Не купуйте їх і все. Біжіть в душ, намажтесь кремом і пригайте в ліжко до чоловіка. Ну випийте вже чашку того чаю, але з четвертинкою тістечка.
Людина їсть солодке тоді, коли голодна.
Краще до чаю візьміть запіканку з сиру, чи запечену курочку з сиром. І молоко (якщо годуєте грудьми) буде насиченіше і голод втамуєте. Найдіть продукт білок і овочі для перекусу. Можна просто кисломолочний сир (ліниві вареники) взяти до чаю.
Людина їсть солодке тоді, коли голодна.
Ванна Тазиковна• 03 января 2023
Автор, у меня до родов было 70. И я себя считала толстой, потому что выходя замуж имела 50 кг. А после родов я стала 95, а за декрет добавила ещё 10 кг. Короче дошла до 105 кг. Я сидела на всех диетах, которые только могут быть. Вес уходил до 90, но потом быстро возвращался, как только я переставала придерживаться диеты. Всю жизнь на диете невозможно сидеть. Потом я ещё пила редуксин и другие таблы для похудения. Эффект тот же. Вес уходил быстро, но так же быстро и возвращался. Потом я вышла на работу ( физическую). За месяц похудела опять до 90 кг без диет и таблеток. Я целый день на ногах. Прошло пол года, ем все подряд, и ночью тоже, вес не возвращается и не уходит больше. Сейчас сменила работу, но физ нагрузку себе не отменила. Теперь я стала маньяком уборки в доме. Я каждый день двигаю диваны, лажу под кроватями, пылесошу ковёр трубой от пылесоса на четвереньках, вымываю кухонную мебель, наклоняясь по 100 раз, лажу по лестнице, драя окна. Короче, устроила себе спорт зал дома с пользой для дома. Загоняю себя до упаду. Вечером хочу только спать, жрать уже не могу, не лезет. Накупила себе кучу новой одежды. Стала выглядеть значительно лучше. Поправляться не имею права. Хотелось бы ещё хоть 10 кг скинуть, но вес, как заклинило. Не идёт вниз и точка.
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляЛгин
Ваш совет или рекомендации Ваших специалистов не есть за 5 часов до сна не подходит женщинам с катастофически большим плюсом в весе. Последний прием пищи за 2 часа до сна - вполне реально и адекватно в пищевом поведении.
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А сейчас какой вес? Вам нужно пить витамины чтобы вес и объемы уходили. В любой еде их недостаточно.
Купипупсичек• 03 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
У меня плюс 30 за три года на стрессе. Планирую кето... потому что пятиразовое меня разнесет еще больше.
Нагрузка на печень
Ванна Тазиковна• 03 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
Так и есть, 90 кг. Кстати да, витамины. Спасибо, что напомнили. Железо как-то пила, хорошо убивает голод и снижает вес. Надо купить
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Ключевое - едите все подряд. Нужно составить Вам меню с обеспечением дефицита калорий и добавить витамины.
Ромашкинная• 03 января 2023
Ответ длялюбименькая
херовый хирург у свекрови был
В смысле? Нужно было весь желудок удалить? Возврат после бариатри частое явление.
Атятя_тётя• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
я в період вагітності схудла.
Ну, 88 це немало, куди було ще набирати…
Весёлая морковка• 03 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Удалено администрацией...
А если бы у мужа было 110 кг? У вас бы встал?)
Ванна Тазиковна• 03 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
Та мне и есть то особо некогда сейчас) тем более по меню