Глас_Народа• 02 января 2023

Порадьте як почати похудання з 110 кг

Порадниці, мирної і спокійної ночі.
Сьогодні певно якась зірка на небі про лишню вагу.
Сьогодні зранку зважилася і побачила на вагах за 2 роки + 20 кг.
В декреті 2 роки.
Коли дитина засинала і до цих пір у мене ритуал чай з смаколиками.
Коли почалася війна, люба тривога у мене жор, таке у мене зампокійливе.
На Новий рік вирішила одягнути класичну куртку, яку рік не одягала і не влізла.
Сьогодні коли чоловік пішов з дитиною на прогулянку, вирішила зважитися.
І після цього цілий день реву.
З юності я як то казали пишка з товстою кісткою.
Весь час себе коетролювала і вага трималася 80 кг, при моїх 168 см.
Виглядала більш менш достойно.
Зараз це ходячий надувний шар.
Після зважування вирішила знову контролювати себе і не їсти солодкого, і порцій тазіками.
Но не змогла. Ввечері наперлася олів´є з голубцями. А коли дитина заснула чай з тістечками.
Не дай Бог буде тривога, знову потяне на кухню.
Дівчата, у кого є досвід схуднення такої ваги, порадьте будь ласка що робити, що їсти, як себе стримувати від пережорів?
Щиро дякую всім хто відгукнеться.
Мені 35 років.
Дуняша• 02 января 2023
У вас не має мотивації і сили волі.
Почніть з вечері останній рпз в 19:00
Пополняю_Карму• 03 января 2023
Ниже тема. Девушка операцию сделала.
бибизяна• 03 января 2023
Як я Вас розумію .
В мене за два роки +17 кг
Нерви на нервах ,Кортизол вище норми .Потім ще й недосип,війна,харчувались чим доведеться .
Зараз планую худнути ,хочу перейти на ПХ 5-ть разів на день + тренажерний зал з сауною і басейном
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляДуняша
У вас не має мотивації і сили волі.
Почніть з вечері останній рпз в 19:00
Дякую, спробую.
Но я лягаю пізно, не знаю чи зможу себе стримати.
На протязі дня у мене прийоми їжі швидко, разом з дитиною. А коли засне я наче розслабляюся.
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ниже тема. Девушка операцию сделала.
Дайте посилання будь ласка або назву теми.
Красавица писяная• 03 января 2023
раджу розпочати з отримання структурованоі інформаціі про харчування. або самостійно або приєднайтесь до якоісь програми схуднення
ПрипоРошенная• 03 января 2023
Почала пити ад. Щоб зняти тривожність та зажори
Бамбарбия! Кергуду.• 03 января 2023
Я почала рахувати калорії. І відмовилася від фруктів, бо вони у мене викликають жор. Цукор і вуглеводи не їм, бо печія. Основний прийом іди це салат з моцарелою, ще ранком яйце. Ще їм вершкове масло, пармезан олівкову олію і чай з молоком, щоб перебити апетит. Це я собі так придумала, бо ці продукти люблю. Ще каву пью
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ длябибизяна
Як я Вас розумію .
В мене за два роки +17 кг
Так нерви, війна, недосип через тривоги і харчування часто з доставки, так як сили через війну і розпач закінчилися
Перша на селі• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дякую, спробую.
За 4 години до сну не їсти.
5разове харчування. Найкраще, якщо Вам дієтолог розпише що коли і як їсти в грамах, щоб самій калорії не рахувати.
Атятя_тётя• 03 января 2023
Автор, це ж як себе треба не любити щоб лиш через 2 роки побачити, що ви стільки набрали?
Чоловік вам нічого не каже з цього приводу?
Хоча якщо все влаштовує, то для чого худнути? Щоб що?
Інтервальне голодування я б радила+ підрахунок калорій
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Можете порадити інформацію чи програми?
Буду щиро вдячна.
Дуняша• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дякую, спробую.
Так, ви або хочете худнити або шукає відмовки?
Дуняша• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Я в Польщі набрала 7 кг за 4 місяці
Проте взяла себе ч руки.
Бо розумію що це моє здоровя
Красавица писяная• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Можете порадити інформацію чи програми?
Буду щиро вдячна.
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 03 января 2023
Удалено администрацией...
Дуняша• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Можете порадити інформацію чи програми?
Буду щиро вдячна.
Марина Боржемська.
Аніта Луценко.
Чудові недорогі марафони
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Чоловік ставиться з розумінням. Він бачить, що мені важко.
Не влаштовує, вигляд бентежить. Пока слава Богу по здоров´ю ще не дало. Но боюсь, тому і хочу якнайшвидше почати виправити ситуацію.
Где тут 0?• 03 января 2023
Марафон Науменко.

Не купуйте тістечок.
Я теж 110
Але худнула 2 роки тому. -16кг за 2 місяці.
Потрібно повторити
Але у мене ввечері був чай з 2 сухофруктинами і це я порушувала.
Сядьте на тиждень, побачите -3 за тиждень і буде стимул іти далі.
БезникаЯ• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Можете порадити інформацію чи програми?
Буду щиро вдячна.
Вам не програму треба, а змінити відношення до їжі. Менше цукру, хліба, ніяких тістечок і не їсти після 18. Все. Це прямий шлях до схуднення. І робіть вправи, хоча б самі вдома, якщо немає можливості піти в зал
Атятя_тётя• 03 января 2023
Марина Боржемська часто проводить марафон доя схуднення, там недорого + буде мотивація, правилне харчування та спорт
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Я завжи була з лишньою вагою, тому одяг завжди був вільний.
З початку війни виїхали на ЗУ в тім чім їхали, без весняного і літнього одягу. Все купували нове на місці. Може якби літом не влізла в свої минулорічні речі, то забила би тривогу. Бачила, що поправилася, но не уявляла наскільки.
КучМала• 03 января 2023
Начните с малого, но главное начать и увидеть первые результаты - это мотивирует. Начните ходить, час не меньше. Откажитесь понемногу от хлеба, макарон, картошки, сладостей. Я за год сбросила чуть больше 25 кг, со 118 до 91. Делала упражнения дома, комплекс подобрала себе сама.
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляГде тут 0?
Марафон Науменко.

Не купуйте тістечок.
Я теж 110
Потрібно повторити
Скільки коштує цей марафон?
Красавица писяная• 03 января 2023
Ответ дляБезникаЯ
прямий шлях до схуднення - це дефіцит ккал. а по вашій ’формулі’ зовсім не обовязково він виникне. а як харчуватись, щоб і дефіцит був, і голодною не бути, і покривати потребу в мікро і макронутрієнтах - для цього як раз і потрібні системні знання
Дуняша• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Скільки коштує цей марафон?
Удалено администрацией...
любименькая• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
пишите-спрашивайте
то я там отвечала за операцию о своем опыте
резекция желудка (бариятрическая операция) называется
но она недешевая немножко
автор Глас_Народа • 03 января 2023
Ответ дляКучМала
Саме цікаве те що я ходжу, так як щодня гуляємо з дитиною по 2 години.
А можете вправи порадити де качали?
Буду щиро вдячна.
olgabaluta• 03 января 2023
Вы можете просто перестать кушать по вечерам и ночам? Вот поели в 17-00 ... и ффффсьо!
Весёлая морковка• 03 января 2023
Ответ длябибизяна
Як я Вас розумію .
В мене за два роки +17 кг
У меня плюс 30 за три года на стрессе. Планирую кето... потому что пятиразовое меня разнесет еще больше.