НЛОша• 03 января 2023

Власність в Криму

Дівчата у кого є власність в Криму, як вона зараз оформлена? У мене був батьківський дім, який на себе зареєструвала сестра, громадянка РФ. Як ви вважаєте це все стане не законно? Чи можу я якось відновити своє право власності?
Подмигашка• 03 января 2023
Навіть не знаю, як написати, щоб не забанили.
Kidstaff Bot• 03 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Bonya_A• 03 января 2023
В Буданова уточніть)
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Та я мала на увазі після нашої перемоги
Somik• 03 января 2023
Да. Это все незаконно по международному праву, так как территория незаконно аннексирована и никто в мире не признает ее и их филькины грамоты
Женя-bc6e• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Та я мала на увазі після нашої перемоги
Те що там ваша сестра зробила для України жодного значення не має. То ваша хата
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляSomik
Тобто усе що було після анексії анулюється?
Somik• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Нужно будет судится
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Крим визнаний офіційно всім світом як територія України, все парашкіне там неправомірне і незаконне
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляSomik
Нужно будет судится
Я таке теж думала, а як ви вважаєте в якому суді? Звичайно суд проходить за місцем реєстрації відповідача
Устименко29• 03 января 2023
все сделки по недвиге и авто ,с 14 года там не законны.сделки левые ибо нельзя был покупать без укр нотариуса.это я такое читала у юристов.может власть просто поменяет купчу на укр а может и отберут жилье.
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляBonya_A
В Буданова уточніть)
Він же казав в цьому році, я сподіваюсь на це
Somik• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Не знаю, Это надо будет решать по факту. Но все , что там оформлено по их законодательству незаконно
Svetljachokkkk• 03 января 2023
По -хорошему с сестрой договориться не вариант?
Massaraksh• 03 января 2023
А за українськими законами ви оформили спадщину у встановлений термін?
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Так ми між собою може і домовимося, я дозволю її туди приїздити, як вона мені зараз - сказала дозволяю приіїздити в батьківський дім, але по документах він буде мій)))
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Дім у власності нашої матері, вона ще жива - мешкає зі мною. Коли буда анексія сестра просто оформила дім на себе, тобто не через спадщину
Massaraksh• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Ну за українськими законами будинок належить вашій матері. А з боку рашки підстрахувала сестра, щоб у будинка по ЇХНІМ законам був власник (тобто вона) і будинок не відійшов чужим людям

В нас в Донецьку така сама ситуація
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Тобто? Право власності було Вашої матері? А сестра якось на себе зробила? На якій підставі?
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляMassaraksh

В нас в Донецьку така сама ситуація
Так а наша мати шо не власник за їхнім законом, в неї і паспорт був їхній
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Оце дивно, вона не каже. Вона навіть оформила землю
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Так може бреше?
У будь якому разі українське законодавство їхні ’’фількіни грамоти’’ не визнає.
Думаю що навіть судитися не треба буде. У Вашої мами є документи на дом?
Massaraksh• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Мати легалізовувала право власності? Ходила в адміністрацію, щоб їй документи на дім дали російського зразка?
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Так може бреше?
Так вони у мене
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Мати вже тоді була хвора і не могла фізично доїхати туди щоб усе оформити на рос документи, тому сестра скщаал що буде на себе оформлювати
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Так вони у мене
Ну то для чого суд?
Коли звільнять, то Ваші документи є дійсними, а її - ні
Massaraksh• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Тобто ваша мати за російським законом не є власницею
автор Harmony2607 • 03 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так вона власниця тільки по українським законам
Massaraksh• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Це пояснює, чому сестра змогла оформити дім на себе. Бо за російськими законами він нічий був (адже ваша мати не легалізовувала своє право власності)
Бессмертный пони• 03 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Как это будет технически происходить - не знаю , но по украинскому законодательству все сделки , совершенные в Крыму в период оккупации , не законны .