Редиска Я• 04 января 2023
хто зараз в Шармі
Як погода? Як море?
Думаємо чи летіти зараз із дітьми. чи там холодно не покупаєшься нормально
Підкажіть, ті хто там зараз, актуальну картину
Пацака-задирака• 04 января 2023
Днем можно купаться с 12 до 14.30 где-то, если нет ветра. Вода теплая, выходить некомфортно. А так-все цветет, людей не много, сменить слякоть на солнце-самое оно.
Губка Боб• 04 января 2023
А мене більше цікавить зараз, чи багато там русні... Бо то не відпочинок в їх оточенні((
На границе• 04 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Русні дуже поменшало, бо одну їх авіакомпанію не пускає Йорданія в свій повітряний простір. А над Сирією вони чомусь не хотять.
На границе• 04 января 2023
Актуальну картину не підкажу, але знаю, що зараз буде вітряно і холодно, готель треба шукати тільки в безвітряній бухті і з теплим басейном.
Кто крайний?• 04 января 2023
В Шармі абсолютно різні бухти, є з вітрами є тихі. Погода може змінитися сьогодні тепло, завтра вже інша. Все таки зима. Вода писали десь +23 зараз.