Copy-Paste• 06 января 2023

Посоветуйте магазин для женщин плюс-сайз

Подскажите пожалуйста интернет-магазин женской одежды больших размеров! Нужно купить кардиган, но чтобы не за все деньги мира))
НЛОша• 06 января 2023
А великий розмір це який? Подивіться у LC Waikiki . У них є аутлет магазини і там може бути дешевше.

автор Copy-Paste • 06 января 2023
Ответ дляНЛОша
Десь 54-56
Кукусик• 06 января 2023
Купую в мінова, сідає добре, брала багато речей, по якості тканини тільки один раз були питання, хоча за таку ціну нормально
автор Copy-Paste • 06 января 2023
Ответ дляКукусик
Дякую
АфродитаПетровна• 06 января 2023
А якщо в мене мама 60го розміру, не знаєте де можна глянути щось? Я б на подарук хотіла б щось купити, але не бачу таких великих розмірів
автор Copy-Paste • 06 января 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Отож і я шукаю на подарунок
АфродитаПетровна• 06 января 2023
Ответ дляCopy-Paste
Отож і я шукаю на подарунок
Ну в вайкікі на 54-56 точно є. Там багато речей на такий розмір.

Кы-ы-ы-ця• 08 января 2023
Бонприпс, качество правда сомнительное
Torrid, Но и в НМ, и в ASOS, forever 21, next, cider и тд если вы готовы заказывать из далека, то тд есть линейки одежды плюс сайз