Нот -828e• 06 января 2023

Як довго можна використовувати ніацинамід

Беру ніацинамід плюс цинк від ордінарі, як довго його можна використовувати, бо вже третю банку хочу брати?
Таракашечка• 06 января 2023
Я третій рік ним постійно користуюсь

Не умею мерить• 06 января 2023
Постійно користуюсь
Забагаловка• 06 января 2023
Взяла першу. Еффект подобається. Буду користуватися завжди
автор Нот -828e • 06 января 2023
Ответ дляЗабагаловка
Те саме, комедонів як не було, я просто закохана в нього, але боюсь зашкодити
Забагаловка• 06 января 2023
Ответ дляНот -828e
В мене був якийсь збій. Ще і полікістоз добавляє висипів. Таке посипало щось страшне. Зараз чиста шкіра,вже пів баночки немає. Прочитала, що можна використовувати трішки менше але одночасно з гіалуронкою. Тепер так і роблю
Забагаловка• 06 января 2023
А ще перестала тоналкою користуватися,такий кайф)
ЖующаЯКонфету• 06 января 2023
Ответ дляНот -828e
У Вас були закриті камедони? Так звана просянка?

автор Нот -828e • 06 января 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Комедони, акне, рубці, пігментація - це про мою шкіру, рубці звичайно не забрало, але в сто разів краще, ще умивалку беру від Крістіна, крем ордінарі і крем Крістіна комодекс, кривавий пілінг і гліколієва кислота - те, що використовую зараз
ЖующаЯКонфету• 06 января 2023
Дякую!!!
Ганцю в кєдах• 06 января 2023
Ответ дляНот -828e
Напишіть, будь ласка , схему і послідовність що з чим і за чим використовуєте 🙏
Фифачка• 06 января 2023
А що такого в ніацинаміді? Досить недорогий компонент, але дієвий в косметиці.У нього досить широкий спектр дії, від акне до ейдж. Але щоб так прямо щось від нього ах ніколи не бачила. Дійсно є результати?
автор Нот -828e • 06 января 2023
Ответ дляФифачка
Так, якщо в вас шкіра не проблемна сильно, то думаю не видно
Teonaa• 06 января 2023
Ответ дляЗабагаловка
Це сиворотка?
Лунтик-паунтик• 06 января 2023
Дівчата а це треба крем з тим брати або чистий ? І як користуватися, підкажіть
Забагаловка• 07 января 2023
Ответ дляTeonaa
Це сиворотка?
Так. Зверху крем обовязково
Фифачка• 07 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ніацинамід може входити як сироватки, так і крем. В ньому немає чогось незвичайного. Компонент косметики з певною дією. Не фототоксичний.