Чай не пью, только кофе• 17 января 2023
Інтелект України. Десь можна скачати зошити?(
Носки на подтяжках• 17 января 2023
Врядли. Ребёнок учится по программе «На крилах», так учитель присылает Электронные журналы.
Чай не пью, только кофе
• 17 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
:(
Носки на подтяжках• 17 января 2023
Напишите, если никто не ответит позже ещё здесь. Может присылают и электронные журналы для Интелекта и кто-то поделится. Должны же быть электронные версии
Бутербродница• 17 января 2023
Я вчитель. Ні.
Вони платні. Їх потрібно купувати, використання та розповсюдження без офіційного дозволу - забороняється .
Носки на подтяжках• 17 января 2023
Ответ дляБутербродница
Я вчитель. Ні.
У мене є журнали по іншій програмі і якщо б попросили, то я б поділилася. Це ж не продаж. У людей зараз складне матеріальне становище і не кожен має змогу оплатити. Мені не шкода.
Чай не пью, только кофе
• 17 января 2023
Ответ дляБутербродница
Я вчитель. Ні.
Ми їх оплатили. Вчителька обіцяла передати і морозиться. Ми не в Україні
Чай не пью, только кофе
• 17 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ми оплатили((
Носки на подтяжках• 17 января 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тоді вона точно має надати вам електронну версію журналу. Я також іноді дитину по електронному навчаю, а як надійдуть поштою друковані, то тоді вже по ним.
Носки на подтяжках• 17 января 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ми оплатили((
Дзвоніть і вимагайте електрону версію. Вона точно має бути.
Якщо не вчителю, то завучу чи директору
Чай не пью, только кофе
• 17 января 2023
Ответ длямесяцкие
На сайте. Но там не все месяца. Там по недельно выставляют.
Не знаходжу на сайті.не підкажете в якому розділі?
Ms. Доброта• 17 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Це називається інтелектуальна власність.
Носки на подтяжках• 17 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Це називається. людяність і допомога у скрутну хвилину в умовах війни. У нас навіть вчитель також йшла назустріч тим батькам, які не взмозі оплатити ( це ж не малі кошти зараз) і надсилала електронну версію.
Ms. Доброта• 17 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Якби це була ваша інтелектуальна власність, ви могли б проявляти людяність і йти комусь назустріч. А от за чужий рахунок це вже якось некрасиво.
У автора інша ситуація, вона оплатила, але вчитель гальмує, не може пояснити, що робити.
Ручки-Крючки• 17 января 2023
Напишіть на інтелект, вкажіть своє прізвище та школу, вам напишуть доступ. Але ж вони не скачуються. Онлайн можна тільки працювати по ним
Чай не пью, только кофе
• 17 января 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Хоч якось... поки отримаємо
Кюветчица• 17 января 2023
Заходьте на сайт інтелект України, розділ ’батькам’ там є електронна версія зошитів
Чай не пью, только кофе
• 17 января 2023
Ответ дляКоролева спама
І логін і пароль batky
Дякую!!
Дуболом• 17 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Взагалі є доступ до електронних на інтелекті