Клевотница• 21 января 2023

Хто робить печиво "Огірочки" тулумба. Насадка великого розміру

Яку насадку купили, що б були реберця?
Неуловимый Джо• 21 января 2023
Велику, напівзакриту, або закриту зірку. Ширина входу, приблизно, 3.5см. вихід залежить від закритості, тому орієнтуйтесь саме по входу.

автор Клевотница • 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Де купували ?
Неуловимый Джо• 21 января 2023
Ответ дляКлевотница
Де купували ?
В мене такої нема, є тільки відкрита, тому не підкажу. Вбивайте в пошук, і Вам видасть магазини, їх тьма. Чим закритіша зірка, тим вищі реберця.
автор Клевотница • 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
саме велику не можу знайти
Неуловимый Джо• 21 января 2023
Ответ дляКлевотница
саме велику не можу знайти
Та ось перша, що відкрила на 14 пелюсток, можна пошукати на 11, а може ця ще й краща буде
https://bigl.ua/ua/p1002759302-nasadka-konditerska...*mhrl6t*cid*YW1wLUhkSTd1dXdsWWQySlRzVkhacXhWTEdIeVduVjhIMlRTMUNXeGlnSXV2U1Z5YmZUOU1NSUhMRldqUjN2WUg5X2o.
автор Клевотница • 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Дякую.На виході 2.5 см,хотіла більшу,але не знайшла
Неуловимый Джо• 21 января 2023
Ответ дляКлевотница
Так вони ж виростуть, куди більшу. Ну шукайте напівзакриту.

автор Клевотница • 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Я минулі поробила малою насадкою,вийшли як олівці завбільшки.
Смачно,але тоненькі
ЛюблюДевчонок• 21 января 2023
Ответ дляКлевотница
Возьмите вот такую и будут Вам большие https://zapodarkom.com.ua/ua/product/ateco-868-nas...
Неуловимый Джо• 21 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так в неї меньший вихід, чим в тої закритої). До речі, така сама в мене є, вона не дає потрібні реберця для тулумби, бо відкрита. Я нею заварні відсаджую і то хочу більші реберця.
автор Клевотница • 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Без реберець виходять пончики
Діти хочуть хрумтіти реберцями.
Неуловимый Джо• 21 января 2023
Ответ дляКлевотница
Без реберець виходять пончики
Діти хочуть хрумтіти реберцями.
ну всьо, давайте рецепт.
ЛюблюДевчонок• 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Не знаю, я делаю такой открытой и отлично всё получается. Может Вы в горячее масло их опускаете?
автор Клевотница • 21 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
ну всьо, давайте рецепт.
https://cookpad.com/ru/recipes/4169733-turietskaia...