Джавеліна• 23 января 2023

Дівчатка, дайте перевірений рецепт оладків на дрожжах (як в садочку)!

Щоб смачні, не жирні і не опадали
Машка-замарашка• 23 января 2023
Послушаю , тоже хочу такой рецепт

Анонимба• 23 января 2023
Вода, дріжджі, цукор, сіль,борошно, трішки олії. Роблю на око. Але є повно рецептів в мережі.
вареный_look• 23 января 2023
Вот такой у меня есть рецепт, но делала не по нему, а по похожему без яйца
Нерадистка Кэт• 23 января 2023
Роблю по цьому рецепту.Виходять смачні і пухкі.
Аноним Завхоз• 23 января 2023
Дрожді, мука, молоко і на плито
Матусік• 23 января 2023
Ответ длявареный_look
Це я давала рецепт)
Підтверджую, дуже класніч завжди виходять
Головне дотримуватися рецепту, бо якось додала ціле яйце і смак був не той
автор Джавеліна • 23 января 2023
Ответ дляМатусік
Це я давала рецепт)
тобто 23г - це не все яйце?

Матусік• 23 января 2023
Ответ дляДжавеліна
тобто 23г - це не все яйце?
Зазвичай то половина
В мене не дуже виходить з формовкою, тісто дуже вязке, тяжко відділити від ложки, навіть якщо їх 2,то вигадала собі такий спосіб
Накладаю тісто в пакет, типу файлик, без ручок, відрізаю куточок і видавлюю порційно тісто, так виходять більш акуратні
Пс солі додаю менше
Матусік• 23 января 2023
З досвіду, тісто сходить десь за годину, можна пекти майже без олії, гарячими норм, але швидко черствіють.
Я олії багатенько наливаю, але оладки роблю величенькі і грубі,після жарки кладу на паперовий рушник
Так вони найменш вбирають жиру
Ну і ще важливо викладати на добре розігріту сковороду, якщо ледь тепла і тоненькі, маленькі, то будуть наскрізь жирні.
Найкраще смакують з не вареним згущеним молоком
Можна морозити готові, головне покласти в зіп пакет, чи плівкою добре замотати, аби не набрали посторонніх запахів
Після розігріву досить смачні
автор Джавеліна • 23 января 2023
Спасибі,хазяєчки!!))
mena• 23 января 2023
https://forum.say7.info/topic64253.html
mena• 23 января 2023
Ответ дляМатусік
Зазвичай то половина
Пс солі додаю менше
для цього тіста мокра ложка-то краще аніж пакетик ;)
мочити ложку тре щоразу.
спробуйте, можливо Вам сподобається
Матусік• 23 января 2023
Ответ дляmena
мочити ложку тре щоразу.
спробуйте, можливо Вам сподобається
Щоб були дійсно гарні,то тільки в кулькові виходить)
Останнім часом потрібних кульків немає,то ложками викладаю, але занадто липне, хоч мокра я хоч суха, надати бажаного виду не виходить, але головне що смачно)
Гордая_птичка• 23 января 2023
https://gotovim-doma.ru/recipe/1783-pyshnyye-oladu...