Менее Более• 24 января 2023
Порадьте умивалку з проф косметики
Для нормальної, схильної до сухості шкри обличчя
До 1500грн
35+
До 1500грн
35+
Без барбовала не разобраться• 24 января 2023
Мені дуже подобається із клінікал (це тюмій особистий топ, що шкіру не сушить), але він швидко закінчується
Зара вже останній рік на Медік8 з AHA кислотами
Менее Более
• 24 января 2023
Ответ дляБез барбовала не разобраться
О люблю кислоти, гляну на Медік ще не було в мене, дякую
Менее Более
• 24 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Не проф,але закохалася в bueno,класна піна,не сушить шкіру
Дякую, іду гуглити))
Бокс-орун• 24 января 2023
Ис клиникал. Но мне не нравится, что дозатора нет, можно не рассчитать и много выдавить) гидропептид хорошая. Холифрог ниче.
Дюймовочка• 24 января 2023
В мене зараз такий. Подобається, шкіру не стягує, очи не подразнює, що для мене дуже велика рідкість! Є в різних об´ємах, для проби можна взяти і менший
алина220687• 25 января 2023
Uriage lavante . Сколько всего беру нового , потом к ней возвращаюсь , советовала косметолог мой лет 7 назад. Пока это фаворит .
Курочка-наседка• 26 января 2023
Ответ дляNata-f83c
Прекрасний заспокійливий гель для сухої та нормальної шкіри Marie Fresh Cosmetics.
Делікатно очищує шкіру, не викликає сухості чи лущення, шкіра оксамитова та зволожена. Дуже економний об´єм, вистачає на довго.
Реклама