Карамелька• 25 января 2023
Випічка та відключення електрики
Запхала в духовку булочки на дріжджовому тісті, 15 хв вони пеклись при 180 градусах і вимкнули світло.
Я не сильний "спєц" в кулінарії. Дівчата, вони "дійдуть" у духовці чи їх потім можна буде допекти, коли світло дадуть чи вже нічого з них не буде?
Неутомимые шахматы• 25 января 2023
Дійдуть. Для булочок та пиріжків якраз і потрібно 15-20хвилин при 180 градусах. Для піцци треба 10хвилин при 220 градусах.
Гигиенишвили• 25 января 2023
Дрожжевое тесто пеку 12 минут при 220 градусов. Это пироги и булки порционные.
Оставлять в духовке дрожжевое не нужно.
Допечь их потом не получиться.
В вашем случае оставьте их минут на 5.
Должны дойти.
Оставлять в духовке дрожжевое не нужно.
Допечь их потом не получиться.
В вашем случае оставьте их минут на 5.
Должны дойти.
Мудрецыха мира сего• 25 января 2023
Наверно у одной меня не пекутся булки 15 минут, минут 25-30 точно.
Ластоноша• 25 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Мабуть низька температура. Це дуже довго для булочок. Чим швидше тим кращі будуть булочки.
Мусик Пусик• 25 января 2023
В мене паски так стояли пів години. 15 хвилин , вони саме рости почали і світло зникло. (Це ще в мирний час було.) Посідали , правда,але спеклись.
Не відкривайте духовку, нехай там стоять
Карамелька
• 25 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Вже витягла, пропеклись)