НуКаНаКа• 27 января 2023
Коржі для торту рецепт
Поділіться рецептом класних коржів для торту. Коржі треба типу бісквітних, але меншої щільності, щоб пухкі були, з мінімумом яєць.
былоИпрошло• 27 января 2023
’Шоколад на кипятке’ мне очень нравится.
Насыщенный шоколадный вкус, не сухой, в сочетании со сметанным кремом и фруктами - божественый. Для тех, кто любит шоколадный торты.
Трусы с капюшоном• 27 января 2023
Я сьогодні робила від енді шеф на 1,2,3. Тільки замість какао збільшила на 50 грам кількість муки, бо шоколадні коржі вже притомили трохи... Вийшов чудовий бісквіт. Там мінімум яєць, без всяких збивань і т.д.
НуКаНаКа
• 27 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Це сайт такий? Не стикалася
Трусы с капюшоном• 27 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Це сайт такий? Не стикалася
Загугліть, торт від Енді Шеф на 1,2,3
НуКаНаКа
• 28 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Загугліть, торт від Енді Шеф на 1,2,3
Знайшла. Мене трохи насторожує наявність молока в рецепті, в мене з молоком завжди дуже рідке тісто виходить((
Трусы с капюшоном• 28 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Та як хочете. Я вже кілька разів по цьому рецепту пекла, жодного проколу. І при чому тут наявність молока? Якщо збалансовано рідку і сипучу частину тіста, то про що ми говоримо?