Стефанія• 31 января 2023

Коротка друга фаза менструального циклу

Вважається, що діагноз "лютеїнова недостатність" ставлять, якщо після овуляції місячні настають раніше ніж через 11 днів. Так от у мене овуляція завжди після 20-го дня, а цикл триває 30 днів. Тобто виходить, що це і є ця недостатність. У мене вже було два викидні, при цьому сучасні гінекологи відхрещуються від прогестерону, як від чогось непристойного, і під час вагітності призначають його тільки при короткій шийці матки (ІЦН). Але ж виходить, що мені він потрібен? Адже коротка друга фаза і два викидні в анамнезі... Але ж не можу я його сама собі призначити. Консультувалася у двох лікарів - не призначають. Радять вагітніти і приймати фолієву. Все.
НетЕщеНаверное• 31 января 2023
мій лікар точно призначає, при мені вагітній у якої мастилось призначила з порогу.
якщо ви вважаєте, що вам потрібно - шукайте іншого лікаря.

juliyadorosh• 31 января 2023
мені призначали прогестерон з тієї ж причини, перед тим був викидень. але я здавала додатково аналіз на прогестерон і цикл в мене коротший.
МУСЯкомарова• 31 января 2023
Мені призначали прогестерон,на малому терміні,зовсім трохи мастилося,але до того були такі ж проблеми,і ніхто з інших гінекологів не казав що не треба,хоча сам аналіз в нормі. Пила з 5 тижня по 13
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляjuliyadorosh
На прогестероні виносили?
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Цікаво, чому вам призначили тільки з 5-го? У мене другий викидень був на 4 тижні, тобто якщо призначати, то раніше...
МУСЯкомарова• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
На прогестероні виносили?
Ще ношу,20 тижнів,але з 13 тижня не приймаю.
МУСЯкомарова• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Тому що до того не турбувало нічогоі аналіз на прогестерон був свіжий і в нормі,а потім різко два дні маститись почало.

Коварная Зая• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
На 4 неделе выкидыш?
Как происходит?
juliyadorosh• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
На прогестероні виносили?
так, не знаю, чи він повпливав, але пила з початку вагітності і десь до 12 тижня
juliyadorosh• 31 января 2023
в будь-якому разі потрібно призначення лікаря, бо коротка лютеїнова фаза має певні симптоми, у Вас їх може і не бути. Знову ж таки,якщо прогестерон в нормі, чи варто його пити додатково?
Sunrise23• 31 января 2023
При невынашивании прогестерон показан к применению, но не факт что причина потерь именно в нем. Я принимала с положительного теста и до 21 недели. Ищите другого врача, который будет заинтересован в том, чтобы Вы выносили
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляjuliyadorosh
Пили дюфастон чи ставили вагінально утрожестан?
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
У мене перший викидень був у 8 тижнів, при цьому я два тижні лежала на збереженні, мені кололи прогестерон + приймала внутрішньо, але це вже не допомогло. Теоретично прогестерон неправильно приймати без скарг, але коли починає мазати, вже пізно його приймати, бо плідне яйце відстає в рості, не має достатньо живлення, і викидень - питання часу ((
МУСЯкомарова• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Співчуваю Вам( багато читала дівчат ,що всю вагітність приймають великі дози прогестерону,бо втрачали дитину раніше. В мене не було скарг окрім виділень,на УЗД все було добре,тому лікар і призначила прогестерон,хоча і він був в нормі по аналізам. Плідне яйце по розмірам відповідало строку,але було низько прикріплене,зараз при скринінгах срок на тиждень більше за акушерський. Минулого разу вагітність зірвалась десь на 5-6 тижні,тест позитивний,хгч підвищувалося,на УЗД вирішила піти пізніше,але пішли місячні.
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
А вы обследованы на тромбофилию и АФС?
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
А вы обследованы на тромбофилию и АФС?
Так. Усе негативно
sky-labs• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Так. Усе негативно
А гомоцистеин сколько?
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Так. Усе негативно
Тогда возможно причина в эмбрионе, но прогестероновую поддержку нужно пробовать обязательно. У меня первая беременность выкидыш в 6 недель с плохой динамикой хгч и низким прогестероном изначально, ставила утрожестан 200, но не помогло. Вторая замершая в 7 недель, хгч рос отлично и прогестерон был в норме, но были боли поэтому в 6 недель тоже добавила 200 прогестерона, после чистки делала кариотип у эмбриона была хромомсомная аномалия.
При подготовке к следующей обследовалась, нашла тромбофилию среднего риска, повышенный гомоцистеин, по маркерам АФС 1 раз был слегка повышен волчаночный антикоагулянт, через 12 недель его уже не было. Я сейчас беременна 25 недель, но изначально был плохой рост хгч и прогестерон падал, в 4 недели уже стал повышен и д-димер. В первом триместре принимала 400 прогестерон, клексан и метипред, с 12 недель подключила еще аспирин и сдала ANA иммуноблот, после чего отменили Метипред, пока все хорошо) Бывает акушерский АФС, который проявляется только в беременность, его не стоит исключать. Пусть Ваша следующая беременность закончится рождением здорового малыша
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
Дякую! Я знаю, що для прикриття АФС, який не вдалося діагностувати, треба все одно приймати аспірин. Запитала у лікарки - каже, що не треба, раз немає АФС... Де б це знайти лікаря, який призначить і аспірин, і прогестерон. Боюся втретє вагітніти... А метипред, знаю, не призначають. Може, вам дарма призначили, тому й відмінили.

автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
До речі, я теж здавала ANA, АСЛ-О і ревматоїдний фактор - норма. Тромбофілії середнього ризику мені не призначали, тільки мутації Лейдена (фактор 5) і протромбіна (фактор 2). Але згідно з новими дослідженнями навіть тромбофілії високого ризику не можуть провокувати викидні на ранніх термінах, на відміну від АФС. Щодо гомоцистеїну обидві лікарки сказали, що норма до 15. І взагалі казали не здавати його. Я здала - результат 7, норма.
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Его отменили т.к. он свое дело дело уже сделал, уменьшил агрессию иммуной системы и имплантация прошла успешно. Не знаю, что именно сработало, но как препарат второй линии метипред и плаквенил в некоторых случаях назначают. Со специалистами по невынашиванию очень туго к сожалению, приходиться самой во все вникать
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
А хто вам призначав? У якому ви місті?
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
А хто вам призначав? У якому ви місті?
Я сейчас в Киеве, но мне его назначала моя гинеколог из Запорожья. И то все было больше по моей инициативе, я имею ввиду доп анализы. Брала консультацию онлайн еще у гематолога с Днепра, она не хотела меня слушать, т.к. до 8 недель тромбофилия не влияет, но когда увидела д-димер и коагулограмму сразу назначила Клексан
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
А доказові пишуть, що д-димер і коагулограму під час вагітності взагалі здавати неінформативно
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Там другие совсем нормы для каждого триместра. У меня изменилось отношение к доказовим со временем, часто за протоколами они закрывают глаза на анамнез, и отправляют женщину просто беременеть снова
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
В телеграм есть группа Гемостаз та невиношування, могу дать ссылку, возможно найдете полезную для себя информацию
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
Дайте, будь ласка
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Дайте, будь ласка
https://t.me/+w7XSjjQcmxU0ZWVi
Sunrise23• 31 января 2023
Ответ дляСтефанія
Дайте, будь ласка
Почитайте еще в инстаграм блог _budumom
автор Стефанія • 31 января 2023
Ответ дляSunrise23
https://t.me/+w7XSjjQcmxU0ZWVi
Дякую!