Бла бла бла• 03 февраля 2023
Что вам понравилось на айхербе для проблемной жирной кожи?
Срочнокпсихологу• 03 февраля 2023
Я дуже вдячна одній з дівчат, яка тут порадила звернутися до дівчини korea_skin.ua в інстаграм, яка підбере догляд за типом шкіри та її проблемами. Ось я використовую підібрані засоби 12 днів і вже помітний результат.
Також любила замовляти різні засоби з айхерб, та і не тільки там. Але реально, марна трата часу та грошей.
Меня много• 03 февраля 2023
Мощний детокс. Шкіра після неї чудово виглядає. Шкіра, волосся , нігті - це лікується зсередини. Ну звісно чистки і підтримка потрібні для обличчя. Але все в комплексі.