Доброго дня.
яку клініку можете порекомендувати для лазерної корекції зору в Києві? Якщо хтось недавно робив корекцію, напишіть, скільки коштувала операція. Всім дякую.
Ответ дляnata1129
ви задоволені результатом, не було побочок, зір відновили на 100%? дякую
На 120% как сказала нам. Мы правда ржем с мужем, как это. Муж говорит противотуманки вставили)
Если серьезно, все отлично. Она наблюдалась у них перед операцией года 2, смотрели можно ли уже делать. Потом после ездила на контрольки.
Да, дочь очень довольна
Серпневе кошеня• 09 февраля 2023
британський офтальмологічний центр. у серпні робила. 29500
задоволена
подруга порадила, вона теж там робила, все ок
задоволена
Ответ дляvinika
Да, дочь очень довольна
дуже дякую!
Илона-Матвеева• 09 февраля 2023
Реабілітація після операції дуже важка?
Я ніяк ненаважусь,в мене -8..міопія астигматизм.
Серпневе кошеня• 09 февраля 2023
Ответ дляnata1129
зараз з зором у вас все ок? як швидко відносився зір після операції?
все ок, бачу на таку ж відстань як і чоловік з 100% зором.
десь протягом місяця-двох поступово покращувався зір, одразу ідеально не стало. в мене був великий мінус (-7)
але я одразу бачила так, що не було необхідності в окулярах.
Серпневе кошеня• 09 февраля 2023
Ответ дляИлона-Матвеева
Реабілітація після операції дуже важка?
залежить від метода. в мене був lasik. поболіло лише в день процедури. наступного дня вже було все ок. я одразу і до роботи повернулась (працюю за ноутом)
знайома робила якимось іншим методом, то в неї кілька тижів боліло і був наче пісок в очах.
Ответ дляСерпневе кошеня
а не боляче було робити? мене лякає біль і те, що можна ненароком закрити око під час операції
Серпневе кошеня• 09 февраля 2023
Ответ дляnata1129
не закриєте, там його тримають тримачем спеціальним. плюс капають краплями, око не чутливе, тому і не сильно хочеться його закривати. треба розслабитись.
не боляче, просто страшно) але воно настільки швидко все робиться, що будете потім жаліти, що не наважились зробити корекцію раніше)
Ответ дляСерпневе кошеня
дякую за відповідь )
я вже декілька років ніяк не наважуся - страшно. минулого року наважилася, зібралася їхати в клініку в Харків, її дуже рекомендували, і тут почалася війна... (((
Серпневе кошеня• 09 февраля 2023
Ответ дляnata1129
дякую за відповідь )
не бійтеся, воно дійсно все дуже швидко відбувається) це такий кайф не потребувати ніяких лінз і окулярів!